Úvod
Kosmetika a péče
Dermokosmetika
Na opalování
Mléka na opalování
AVENE Sun Mléko SPF50+ 250ml

AVENE Sun Mléko SPF50+ 250ml

Sleva
Sleva

AVENE Sun Mléko SPF50+ 250ml

Mléka na opalování

Mléko je určeno pro citlivou a přecitlivělou pokožku. Chrání a hydratuje, je hypoalergenní, voděodolné, nezanechává bílé stopy. Má fluidní texturu.

Celý popis

Nedostupný
Lékarny
745 Kč

545 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Avene opalovací mléko SPF 50+ je speciálně určeno pro citlivou a přecitlivělou pokožku. Díky své vysoké ochraně by ho měli používat lidé se světlým typem pleti a ti, kteří mají problémy s reakcí na UV záření. Má velmi široké spektrum UVA/UVB ochrany. Chrání a hydratuje, je hypoalergenní, voděodolné, nezanechává bílé stopy. Má fluidní texturu.

Výsledek:

  • poskytuje ochranu před spálením
  • chrání před UVA/UVB zářením
  • hydratuje pokožku

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Parametry

SUKL název

AVENE Sun Mléko SPF50+ 250ml

Značka

EAN

3282770100747

PDK

3414035

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]