Úvod
💥 Akce a slevy
Avène SUN -200Kč
AVENE Sun Mléko pro děti SPF50+ 250ml

AVENE Sun Mléko pro děti SPF50+ 250ml

Sleva
Sleva

AVENE Sun Mléko pro děti SPF50+ 250ml

Avène SUN -200Kč

Péče určená pro tu nejjemnější pokožku. Voděodolné mléko pro děti zajišťuje velmi vysokou ochranu citlivé dětské pokožky vystavené slunečnímu záření.

Celý popis

Nedostupný
Lékarny
745 Kč

545 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

Péče určená pro tu nejjemnější pokožku. Avène Mléko pro děti SPF50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu citlivé dětské pokožky vystavené slunečnímu záření. Poskytuje pokožce potřebnou hydrataci. Inovovaná textura se snadno roztírá díky měnící se struktuře během aplikace (textura "olej ve vodě" se změní na texturu "voda v oleji"). Vytváří posílenou ochrannou bariéru vůči vnějším agresivním vlivům (slunce, chlór, mořská sůl). Rychle se vtřebává, nelepí a nezanechává bílé stopy.

Výsledek:

  • chrání dětskou pokožku před slunečním zářením
  • hydratuje pokožku
  • s vysoce voděodolným složením

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku. Například: naneste množství přípravku pokrývající 1 prst na obličej, naneste množství přípravku pokrývající 2 prsty na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď, naneste množství přípravku pokrývající 4 prsty na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Parametry

SUKL název

AVENE Sun Mléko pro děti SPF50+ 250ml

Značka

EAN

3282770202106

PDK

3108264

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]