Úvod
Doplňky stravy
Pro muže
ArginMax Forte pro muže tob.45

ArginMax Forte pro muže tob.45

ArginMax Forte pro muže tob.45

Pro muže

Originální složení s obsahem L-argininu, L- citrulinu a navíc tribulusu a crocusu pro dlouhodobé zlepšení erekce a sexuální výkonnosti. Celý popis

Dostupný
Lékarny

993 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus
Oblíbené
Přídat do oblibených

Popis

ArginMax Forte pro muže je unikátní přípravek, který dlouhodobě zlepšuje erekci a sexuální výkonnost.1,2 Originální složení doplňku stravy a speciálně upravované účinné látky efektivně působí na tkáně cév a pohlavního orgánu, zejména na jejich prokrvení.1,2 ArginMax Forte pro muže je nejprodávanější volně prodejný přípravek v oblasti sexuálního zdraví S DLOUHODOBÝM účinkem.

• jistota dlouhodobé a kvalitní erekce 1,2
• intenzivnější sexuální prožitek 1,2
• nejprodávanější volně prodejný přípravek v oblasti sexuálního zdraví s DLOUHODOBÝM účinkem, jehož činky byly potvrzeny provedenými studiemi.

Dávkování:
3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání 2 tobolky denně. Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání a přetrvává i dva týdny po vysazení. Jednorázové užití vykazuje zřetelně nižší efekt než pravidelné užívání.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

Výrobce:
Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. ArginMax Forte byl vyvinut ve spolupráci s The Daily Wellness Company, USA.

Vysvětlivky:
1 Tribulus terrestris pro zlepšení erekce, zvýšení sexuální touhy a libida (200 mg).
2 Šafrán pro stimulaci libida a zlepšení erekce (30 mg).
3 Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (4 mg = 40 % DDD).
4 Selen přispívá k normální spermatogenezi, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (51,9 μg = 94,4 % DDD).

Parametry

Značka

PDK

8594059730992

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]