Úvod
Volně prodejné léky
Homeopatika
Apis Mellifica 9CH gra.4g

Apis Mellifica 9CH gra.4g

Apis Mellifica 9CH gra.4g

Homeopatika

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Celý popis

Dostupný
Lékarny

111 Kč

cena vč. 12 % DPH

Kus

Popis

Registrovaný léčivý přípravek

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník.
Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek v centezimálním ředění, vyrobený dle francouzského Lékopisu a užívaný dle informací v Materia Medica.
Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, dávkování se proto liší podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku.

Dávkování: S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník.
Doporučené množství granulek si vložte do úst a nechte je volně rozpustit, nejlépe pod jazykem. Granule nezapíjejte ani nepolykejte, účinné složky se vstřebávají ústní sliznicí. Neužívejte současně s jídlem, aby nedošlo ke snížení vstřebání. Aromatické látky jako je mentol, káva, čaj, tabák užívejte s určitým časovým odstupem od přípravku.

U kojenců a malých dětí zpravidla můžete homeopatický léčivý přípravek rozpustit v malém množství vody. I v tomto případě platí, že vždy musíte dodržovat pokyny odborníka. Obecně však lze rozpustit 10 granulí nebo potřebný počet tablet v 1 dcl kojenecké vody a podávat dítěti po lžičkách v doporučených intervalech (1 dávka = 1 lžička). Každý den se připravuje stejným způsobem nový roztok.

Přesné dávkování Vám vždy určí odborník na homeopatii, u monokomponentních přípravků (granule v tubách) však jedna dávka představuje obvykle 5 granulí.

Upozornění: Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Forma: Granuláty

Podání: Orální

Parametry

PDK

3352710062104

SUKL kód

0077125

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]