Úvod
Moje lékárna a Galmed produkty
AmoreGal lubrikační gel neparfémovaný 100ml

AmoreGal lubrikační gel neparfémovaný 100ml

AmoreGal lubrikační gel neparfémovaný 100ml

Moje lékárna a Galmed produkty

Lubrikační gel AmoreGal je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních okamžiků. Celý popis

Dostupný
Lékarny

106 Kč

cena vč. 21 % DPH

Kus

Popis

AmoreGal,Lubrikační gel, Neparfémovaný

Lubrikační gel AmoreGal je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků.
Odstraňuje nepříjemné bolestivé pocity při nedostatečném zvlhčení sliznic. Lze jej použít společně s kondomem. Účelem kondomu je snížit riziko nákazy sexuálně přenosnými nemocemi a AIDS a ochránit proti početí. Lubrikační gel je také vhodný pro snadnější zavádění teploměru nebo menstruačních tampónů do pochvy a měření rektální teploty. Je založen na vodní bázi, neobsahuje oleje a barviva. Má neutrální chuť. Nezanechává skvrny. Nevstřebává se do organismu. nenahrazuje antikoncepci. 


Návod na použití:

Sejměte víčko dávkovače, vytlačte potřebné množství přípravku a aplikujte na již nasazený kondom nebo přímo na sliznici pohlavních orgánů. Přípravek uchovávejte při teplotě od +5°C so +25°C. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Spotřebujte do 6 měsíců po otevření. Ukládejte mimo dosah dětí.

Parametry

SUKL název

AmoreGal lubrikační gel neparfémovaný 100ml

EAN

8594058236860

PDK

3845410

Dotaz

Pro dotaz nebo pomoc s objednáním využijte emailový kontakt, telefon či internetový formulář. Volejte v časovém rozmezí 8.00-15.00.

737 994 450
[email protected]