Úvod
Akční leták

Akční leták

Nabídka platná 13.07.2024 - 31.08.2024

Stáhněte si virtuální nabídku našich lékáren ve formátu PDF

Akční leták Červenec/Srpen
Akční leták Červenec/Srpen

Vybíráme pro vás z naší nabídky

Letní lékárnička

Naše kategorie Letní lékárnička je vaším spolehlivým partnerem při plánování letních dobrodružství. Najdete zde celou řadu produktů, které vám usnadní a zpříjemní cestování, ať už se chystáte na pláž, do hor nebo na venkov. Vše je pečlivě vybráno tak, aby vaše letní zážitky byly co nejpohodovější a bez stresu.

Od základních potřeb, jako jsou ochranné pomůcky, až po praktické cestovní doplňky - naše nabídka vám zajistí klidné a pohodlné cestování. Každý produkt v naší kategorii Letní lékárnička je pečlivě vybrán s ohledem na vaše pohodlí a bezpečnost během letních dobrodružství.

Nezapomeňte se před odjezdem vybavit vším, co byste mohli potřebovat, abyste si mohli svou dovolenou užít naplno a bez zbytečných starostí. Naše Letní lékárnička je tu pro vás, abyste se mohli plně soustředit na relaxaci a radostné chvíle strávené s rodinou a přáteli.

lek
Každá dovolená či jednodenní výlet se odvíjí od dobře připravené cestovní lékárničky, protože kdo je připraven, není pak v nečekané situaci překvapen.Základem dobře sbalené lékárničky na cesty je být připraven na různé možnosti a situace, které vás během dovolené mohou potkat.Na co si dát pozor během cest Pokud cestujeme, můžeme trpět kinetózou (cestování letadlem, autem, autobusem, lodí, na kole). Na ...
Seriál: Moje zdraví, Epizoda 4Co je to sluneční zářeníSluneční záření je považováno za obnovitelný zdroj energie. Sluneční energie je základem pro rozvoj života na Zemi a podílí se na mnoha důležitých procesech jako jsou změny podnebí či počasí, příliv, odliv, proces fotosyntézy a mnohé další. Jeho spektrum pak z většiny tvoří viditelné záření, infračervené světlo (IR) a v menší míře se ...