156

Začněte s během, vaše tělo to ocení

9.3.2018

I když byl pro mnohé na střední škole běh spíše strašákem, věřte nebo ne, zamilovat si jej můžete i vy. Přečtěte si naše rady jak začít s běháním i tipy na závody, které vás letos namotivují k tréninkům.

BěháníZačátek nového roku funguje pro mnohé jako očistec. Dáváme si nejrůznější předsevzetí, která mají zaručit, že následující rok bude lepší než ten předchozí. Nejčastějším cílem do nového roku bývá pro mnohé zhubnout, jíst zdravě, přestat kouřit a celkově zlepšit životní styl. V lednu proto skupujeme permanentky do fitness center jako slib, že letos svému předsevzetí skutečně dostojíme. Přesto však většina z nás po pár týdnech svou snahu nakonec vzdá. Vyzkoušejte proto letos raději začít s běháním, uvidíte, že si běh zamilujete i vy.

Pokud patříte k začátečníkům, zvolte raději tempo podobné svižnější chůzi. Až po pár trénincích můžete pomalu zrychlit.

Výhody běhání oproti fitness centru

Důvodem, proč mnohým z nás chození do fitness centra příliš dlouho nevydrží, je nutnost dopravit se na místo. V samotném fitness centru sice strávíte hodinu cvičením, avšak ve větším městě potřebujete mnohdy i další hodinu jen na to, abyste se dopravili na místo a zpět. Naproti tomu běhání lze provozovat prakticky kdekoliv, stačí jen seběhnout domovní schody. Další nespornou výhodou běhání je, že nejste omezeni časem. Vyrazit můžete v jakoukoliv hodinu a nemusíte se řídit otevírací dobou. Ve fitness centrech je navíc nutné brát v úvahu návštěvnost, která je v určité hodiny vyšší a s tím souvisí také vytíženost strojů. Něco takového nemusíte při běhání na čerstvém vzduchu vůbec řešit.

celý článek zde


Aktuality

21. 10. 2020

Dejte šanci pohance!

20. 10. 2020

Neplaťte NAVÍC ANI KORUNU

Aktuality v Mojí lékárně

30. 9. 2020

TV reklama

14. 9. 2020

Měření stáří cév

Doporučujeme

Moje lékárna -...

Lactobacilky pro děti s příchutí...

Moje Lékárna Varilex...

  cévní systém  Diosmin 450mg +...

Moje lékárna - Cerutin,...

Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro...

Moje lékárna Silymarin...

Doplněk stravy s náhradním sladidlem – rostlinný...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu