Tipy z lékárny: jak mít letos u moře okouzlující pleť

17.6.2019

Z dovolené chce každý z nás přijít odpočatý a opálený, ale hlavně také vyváznout se zdravou kůží. Jak dosáhnout, aby naše pleť zářila spokojeností i pod neustálým náporem nebezpečného UV záření? Z lékárny jsme pro vás vybrali produkty, které vaší rodině poskytnou účinnou ochranu i ve dnech, kdy může být sluníčko opravdu zrádné.

Jak mít u moře okozlující pleť

Betakaroten Galmed
Svou pokožku byste měli na intenzivnější záření připravovat již před odjezdem na sluncem zalité pláže. Betakaroten 12 000 IU Galmed pozitivně ovlivňuje obranyschopnost pokožky před vlivem ultrafialového záření a navíc poskytne tělu obranu před působením volných radikálů. S jednou tobolkou denně během jídla byste měli začít minimálně 3 týdny před dovolenou nebo ideálně ještě před začátkem léta.
Betakaroten Galmed
Pokud ovšem preferujete opalovací spreje před mléky nebo krémy, vyzkoušejte přípravek ze stejné řady, SynCare Sun Protect Spray SPF 30 UVA 15, který dosahuje stupně ochrany v rámci UVA záření 15, celkové SPF je však 30. Jednoduše ho nastříkáte, jemně rozetřete a vaše pokožka je připravena na pobyt na slunci. Sprej je bezpečný i pro děti do 3 let.
Na sluníčku byste měli dbát na zvýšenou ochranu opalovacími krémy nebo mlékem. U moře nepoužívejte nízké faktory ochrany a vsaďte spíše na kvalitnější kosmetiku. Vysoce účinné ochranné mléko při opalování SynCare SUN PROTECT SPF 30 obsahuje kromě anorganického UV filtru oxidu titaničitého také hybridní filtr Tinosorb, který zvyšuje účinek mléka v UVA oblasti slunečního záření. Přípravek je vhodný i pro děti od 1 roku.
 

celý článek zde


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!