TěhuDay - Festival o těhotenství, porodu a rodičovství

30.5.2022

TěhuDay - Festival o těhotenství, porodu a rodičovství

Těhotenství a mateřství patří mezi nejkrásnější období plné očekávání a neopakovatelných okamžiků v životě ženy. Současně je to doba velkých tělesných, psychických a hormonálních změn nastávající maminky, která vstupuje do nové životní role.
Pro všechny nastávající maminky a jejich partnery je určen jedinečný festival TěhuDay s programem zaměřeným na osvětu, zprostředkování moderních poznatků a přístupů z oblasti gynekologie, porodnictví a podporu zdravého životního stylu nejenom v období těhotenství.
Zakladatelka a organizátorka projektu TěhuDay, paní Gabriela Kotová, vzpomíná na začátky festivalu, přibližuje jeho cíle a program, na který se můžou návštěvníci letos těšit.

Jak projekt vznikl?

Tento projekt se mi zrodil v hlavě jako jedné z vás – ženě a mámě, která má dvě dcery, ale neměla možnost rodit přirozeným porodem. Ptáte se proč? Bála jsem se. A když se něčeho bojíte, tak ono se to mnohdy nakonec stane. Takže nebát se porodu, být připravená, mít správné informace, rady a již od počátku těhotenství věřit v krásný a jedinečný zážitek z narození nového človíčka.

ČÍST CELÝ ČLÁNEK


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!