Tábory už nejsou jenom pro děti

7.8.2017

Díky odhodlaným dětským modlitbám nadešel po roce konečně čas letních prázdnin. Přemýšlíte nad tím, jak své ratolesti pobavit a zkrátit jim čas? Co tak zamyslet se nad tím, jak i sobě dopřát trochu času a odpočinku? Vydejte se na tábor! Zapomeňte přitom na předsudek, že tábory jsou pouze pro děti. Zalíbení v nich mohou najít také dospělí a třeba i senioři. Baví vás fotbal, lázně, poznávání nových přátel, výuka jazyků či objevování lesů?
Dopřejte si to nejlepší.

Chybí vám uvolněná atmosféra pravého táboráku, vůně lesa a aktivně prožitý čas dovolené? Pak je právě instituce táborů pro vás tou nejlepší možností, jak strávit volné letní chvilky. Ano, platí to i pro „dospěláky“. Tábory se totiž s větší poptávkou stávají neustále lepšími a dostupnějšími. Rozšiřují svá zaměření a jsou vhodné opravdu pro všechny. Jaké máte možnosti a kolik za podobné pobyty zaplatíte? Přinášíme vám několik táborových alternativ přesně pro vás.

Tábor pro dospěléTábor pro dospělé

Chybí vám bezprostřední poznávání nových přátel, zajímavé letní aktivity a činorodá dovolená plná zábavy? Vyzkoušejte letos tábor pro dospělé a dovolte si zažít opět skvělé chvilky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Na své si zde přijdou milovníci fotbalu, volejbalu, karaoke, pořádných táboráků, skupinových soutěží či vědomostních kvízů. V internetové nabídce jsou také pobyty zaměřeny na zlepšení cizího jazyka, cyklistiku, turistiku či pouze speciálně pro nezadané. Ceny se různí v závislosti na lokalitě a programu, ale v nabídce najdete víkendové pobyty zhruba od tisíce do pěti tisíc korun.

celý článek zde


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!