Ptali jsme se v lékárně…

28.4.2021

Moje lékárna ve Vratimově je známa v širokém okolí svým osobním,
rodinným přístupem k zákazníkům a ochotou vždy dobře poradit. Zeptali jsme se vedoucí PharmDr Barbory Janoškové Haftové, která nikdy neztrácí optimismus, jak vidí aktuální situaci a jaký je její názor na očkování.

Ptali jsme se v lékárně…
PharmDr Barbora Janošková Haftová, vedoucí lékárny ve Vratimově

Jak prožíváte současnou dobu? Zvládáte ji personálně a psychicky?

Současná doba je pro všechny hodně náročná, nicméně tato práce mě baví a naplňuje, takže myslím, že ji zvládám dobře. Lékárna je pro pacienty stále otevřená a s kolegyněmi jsme vždy připravené pacientům pomoct a poradit jim s jejich zdravotními problémy. Až na pár týdnů během loňského jara, kdy jsem v lékárně zůstala úplně sama, to personálně zvládáme dobře. Samozřejmě dodržujeme veškerá opatření, na táře máme plexiskla, nosíme ochranné pomůcky, máme k dispozici dezinfekci pro nás i pacienty, pravidelně dezinfikujeme prostory lékárny a dodržujeme omezení počtu osob v lékárně.

Jak se změnili vaši zákazníci ve srovnání s dobou před koronavirem?

Naše lékárna sídlí v malém městě v blízkosti a krátké dojezdové vzdálenosti od Ostravy. Dříve lidé častěji jezdili do Ostravy na nákupy, k odborným lékařům, příp. i do lékárny. V současnosti více lidí pracuje z domova, tolik necestují, dávají přednost kvalitě a dostupnosti lékárenských služeb, které nabízíme. Důležitou roli hraje také možnost vyzvednutí předepsaných léků na občanský průkaz, což je pro pacienty pohodlnější, rychlejší a jednodušší. V naší lékárně si můžete své léky objednat prostřednictvím rezervačního systému www.mojelekarna.cz nebo přes mobil, pacienti tedy nemusí do lékárny chodit dvakrát.

ČÍST CELÝ ČLÁNEK


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!