Ptali jsme se v lékárně v Ostravě

1.12.2021

Moje lékárna pokrývá lékárenské služby po celé republice – od větších obcí přes malá a střední města až po krajská města či metropoli. Mezi největší lékárny patří ty, které jsou situovány v obchodních centrech velkých měst. Jednou z nich je i lékárna Sano Futurum, která je součástí obchodního centra Futurum v Ostravě na Novinářské ulici. Toto centrum je hojně navštěvováno díky množství různých obchodů, hypermarketu Tesco, nabídce jídelen a restaurací a v neposlední řadě díky atraktivnímu kinu Cinestar. V lékárně jsme vyzpovídali vedoucí lékárnici, paní Mgr. Silvii Mrózkovou.

Paní magistro, když vejdu do vaší lékárny, mám pocit, že tady je úplně všechno, na co si může člověk vzpomenout a co může od lékárny očekávat… Předpokládám, že míváte otevřeno i o víkendech…

Ano, máme opravdu velmi široký sortiment veškerého lékárenského zboží, abychom byli schopni vyhovět požadavkům pacientů, kteří chodí do naší lékárny s recepty od lékaře, a klientů chodícím pro volně prodejné léky, doplňky stravy i pro speciální zboží, které není tolik obvyklé v menších lékárnách. Otevřeno máme každý den od 8 do 20 hodin, v neděli od 9 do 20 hodin. I v neděli máme spoustu zákazníků díky rušnému obchodnímu centru a lidem s akutními problémy, kteří je mohou snadno vyřešit díky okamžité dostupnosti léků. V blízkosti obchodního centra se nachází lékařská pohotovost v městské nemocnici. Jsme především zdravotnické zařízení, na což se mnohdy u lékáren zapomíná. :-)

ČÍST CELÝ ČLÁNEK


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!