162

Příprava na dovolenou: TOP 10 věcí, které je potřeba udělat

13.6.2019

Pokud máte zajištěnou dovolenou a zaplacenou zálohu, velmi často počítáte jednotlivé dny do dovolené stejně jako kdysi vojáci „stříhali metr“ na vojně. Nezapomeňte a nepodceňte během tohoto „stříhání“ přípravu před  dovolenou. Jsou určité věci, na které bychom před dovolenou měli myslet. Níže nabízíme našich TOP 10 věcí, které byste měli před dovolenou zařídit/promyslet/naplánovat.

Příprava na dovolenou: TOP 10 věcí, které je potřeba udělat

V případě cesty autem si zjistěte podrobnou trasu do místa destinace pomocí navigace či map. V případě dlouhých tras si naplánujte místa k odpočinku a občerstvení.

1. Zajistěte si doplňující program/věci

Primárně se to asi týká případů, kdy budete pobývat v zahraničí, ale pro zdárný průběh je dobré si zajistit/naplánovat, co vše budu na místě potřebovat. Ať už se to týká například zajištění auta, trajektu, lokálních zájezdů (nechcete se dohadovat na místě s lokálními obchodníky, kteří vám dají buď vysokou cenu, nebo sice nízkou, ale s poloviční hodnotou), vstupů na lokální zajímavosti (může být omezené vstupné, státní svátky, kdy jsou zavřeny), nebo zjištění si jízdních řádů (například trajekty, místní doprava) a jiné.

2. Připravte si doklady

Vezměte si výtisky všech potvrzení, která potřebujete pro svou dovolenou. Zjistěte, zda potřebujete vstupní víza a pokud ano, tak o ně požádejte. Vytiskněte si letenku, rezervaci k trajektu, ubytování, vstupy na zájezdy či lokální atrakce. Zkrátka si potvrďte vše, co jste si rezervovali nebo zaplatili či je relevantní pro vaši dovolenou.

celý článek zde


Aktuality v Mojí lékárně

3. 3. 2020

Měření stáří cév

2. 2. 2020

TV reklama

Doporučujeme

Moje Lékárna Varilex...

  cévní systém  Diosmin 450mg +...

Moje lékárna - Cerutin,...

Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro...

Moje lékárna -...

Lactobacilky pro děti s příchutí...

Moje lékárna Silymarin...

Doplněk stravy s náhradním sladidlem – rostlinný...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu