155

Když jsme viděli prasátko (a nebylo zlaté)

31.1.2021

Taky jste se opět neudrželi a vánočních dobrot si užili víc, než jste měli v úmyslu? Ambici vidět zlaté prasátko postrádali? Pár nechtěných kil tudíž nabrali? A víte co? To patříme k těm šťastnějším na planetě! To je důležité si uvědomit. Že to máme ve svých rukou a kdykoliv si libovolně přibereme smiley

SmoothieA když na nás přijde tendence se s kily (hned počátkem nového roku!) jednou pro vždy vypořádat, můžeme. No není to paráda? Klidně zahájíme očistnou kúru, zdravý detox nebo rovnou tu nejpřísnější dietu. Jak je libo. Ale jelikož to vše podstupujeme dobrovolně, pojďme dalších kroky raději společně promyslet. Nehubněme bez rozmyslu – bez něj jsme přece přibrali!
Určitě se shodneme, že žádný extrém tělu nesvědčí, a tak zapomeňme na hladovku. Stejně bychom ji (jako vždy) nevydrželi a skončilo by to jen dalším přejídáním se.
Je ale možnost nehladovět, a přesto dál nepřibírat. Stravujeme-li se zkrátka zdravě a střídmě. Že se to řekne? Jde jen o start, žaludek se brzy přizpůsobí objemu dodávané potravy a bude mu stačit míň. A nám? Jak na mlsnou?

Co takhle smoothie?

Zeleninové a ovocné koktejly můžou být skvělými pomocníky v období naší povánoční očisty. Možná budete překvapeni, jak vás taková sklenice, například čerstvé mrkvovo-celerové šťávy, zasytí.

ČÍST CELÝ ČLÁNEK


Aktuality v Mojí lékárně

14. 9. 2020

Měření stáří cév

26. 3. 2019

Demence a Alzheimerova choroba

Doporučujeme

Moje lékárna -...

Lactobacilky pro děti s příchutí...

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Psyllium Galmed 200g

Indická vláknina na podporu správného...

B17 APRICARC s meruňkovým...

Rakytník a reishi podporují přirozenou...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu