Karin a Richard Krajčovi: život je krásný

22.2.2021

Režisérka a autorka tří úspěšných knih, Karin Krajčo Babinská, a muzikant, frontman kapely Kryštof a také herec, Richard Krajčo. Jak se jim žilo v karanténě a koho z nich čeká elektro detox? Proč Kryštof vyčkává s novou deskou a jak to bylo s Mistrem a písní Vánoční? Jaký další projekt manželé společně chystají a v co oba věří?

Karin a Richard Krajčovi

Náš rozhovor probíhá v nesvobodné době koronavirové – jestlipak jste si v uplynulém roce aspoň odpočinuli?
Karin:
Já moc ne. Na jaře jsem finišovala se svou poslední knihou Hvězdy na cestě, přes léto se dělaly korektury a na podzim se rozjel kolotoč kolem vydání. Takže já myslím, že si pořádně odpočinu až teď.
Richard: Já byl více doma, to je pravda, a tak jsem si nejspíš i odpočinul. Teď před Vánoci to sice nabralo zase spád, hlavně kvůli našemu e-shopu, ale myslím, že jsem letos ušetřil více sil. Bez covidu bych se k takové „izolaci“ dobrovolně nedokopal.

A jak vypadal váš obvyklý karanténní den?
Karin: Na jaře jsem ráno vstala a přesunula se do pracovny, co mám na zahradě, abych měla úplný klid. Mezitím se Ríša staral o všechny děti, pomáhal jim s výukou, a dokonce se naučil i vařit! Byl skvělý, opravdu mě podporoval.
Richard: A na podzim kniha vyšla, já Karin pomáhal s marketingem, rozjezdem zmiňovaného e-shopu, s kapelou jsme se zavřeli i do studia a natočili dvě písně a klip k Vánoční, takže jsme se nenudili, a ještě jsme do toho suplovali učitele. Ale byli jsme takoví semknutí a myslím, že nás to bavilo. Od rána do večera spolu celá rodina, a přesto bez „ponorky“.

ČÍST CELÝ ROZHOVOR


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!