Kam na silvestra?

5.12.2016

Čím dál více lidí tráví silvestra mimo domov. Možná i proto, že je nudí jejich stereotyp. Cítíte to stejně? Pokud ano, máme pro vás pestrou nabídku, kam můžete vyrazit po Evropě i mnohem dále. Co třeba Sydney nebo na Havaj? Pokud ale patříte mezi ty, kteří raději zůstanou v České republice, ať už v blízkosti bydliště, nebo mimo, máme pro vás pár tipů, jak si oslavy zpříjemnit.

Pozvěte své nejbližší, kamarády či kolegy z práce a udělejte si silvestrovský večírek u někoho z vás doma. Nebudete sami, nebude to stereotyp a třeba se i lépe poznáte. Rozdělte si úkoly – výzdoba, sladké jídlo, slané jídlo, nealko, alko. Cokoliv vás napadne. Nezapomeňte na pestrý program a v neposlední řadě na hudbu. Přece nebudete sedět v tichu. Tak do toho!

Nechcete zůstat doma? Nevadí! I pro vás máme plán. Vyrazte dva nebo tři dny před silvestrem na lyže, běžky či snowboard.

Jednou z prvních a nejnavštěvovanějších zimních destinací jsou bezpochyby Krkonoše. Zde se nachází také nejznámější lyžařské středisko v celé České republice, a sice Špindlerův Mlýn. Mimo jiné zde nalezneme i nejvyšší horu Česka – Sněžku. Ve skiareálu Špindlerův Mlýn si přijde na své každý. Jsou zde jedny z nejlepších sjezdovek a vyjetých běžeckých stop či rozsáhla síť stezek pro turisty. Pro ty, co zrovna neradi tráví čas na sjezdovce, Špindlerův Mlýn nabízí i mnoho dalších využití – wellness centra, bowling, aquapark aj.

Mezi další velmi navštěvovaný region patří Šumava. Nejlepší střediska na Šumavě jsou Železná Ruda, Špičák a Velký Javor. Tři lyžařské oblasti blízko u sebe.

celý článek zde


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!