Jak potěšit své blízké a přitom věnovat kousek zdraví?

4.12.2018

Vánoční svátky s sebou kromě radosti nesou i jistou dávku stresu s přípravou a nákupem dárků pod stromeček. Tu letos s námi rovnou vynechte. Přinášíme vám tipy na dárky pro celou rodinu, které vaše blízké nejenom potěší, ale darujete s nimi i něco navíc – darujete zdraví.

Jak potěšit své blízké a přitom věnovat kousek zdraví?

O maminky, manželky i přítelkyně je potřeba důkladně pečovat tak, aby pořád zůstávaly krásné, mladé a spokojené.
Krém s rostlinnými kmenovými buňkami SynCare NICREAM zaručí regeneraci a uklidnění jejich pokožky, o výživu a revitalizaci vlasů se pak postarají proteinový šampon a kondicionér v balení Revalid SPECIAL EDITION.

Ženy by měly (nejenom o Vánocích) dbát o štěstí a vitalitu svých manželů, partnerů i tatínků. V tom jim pomůže doplněk stravy CemioRED3, který podporuje sexuální zdraví i zdraví prostaty a fyzickou kondici mužů. Vedle nešlápnete ani s přípravkem Prostenal CONTROL podporujícím správnou funkci prostaty a celkovou vitalitu.

Jak potěšit své blízké a přitom věnovat kousek zdraví?
 
Jak potěšit své blízké a přitom věnovat kousek zdraví?Pro radostnou babičku
Aby se babička mohla opět s chutí a bez obav zasmát se svými vnoučátky, pořiďte jí na Vánoce fixační krém Corega pro bezstarostný úsměv. Nebo jí pomozte mít přehled o svém zdraví pomocí tlakoměru Tensoval, který z pohodlí domova změří tlak stejně přesně jako v ordinaci u praktického lékaře.

celý článek zde  


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!