Jak čistit zubní náhrady?

23.9.2021

Stejně jako v případě zubů, i na zubních náhradách má tendenci se usazovat plak, zubní kámen a skvrny. Aby Vaše ústa dobře vypadala a abyste se dobře cítili, doporučujeme správnou každodenní rutinu čištění. Pokud používáte čisticí tablety na zubní náhradu, pomáhá to zajistit její hluboké čištění, čištění zubním kartáčkem pomáhá odstraňovat plak a další nečistoty. Obojí pak pomáhá zajistit zdraví Vašich úst a dobrý stav Vaší zubní náhrady.

TŘI KROKY ČIŠTĚNÍ ZUBNÍCH NÁHRAD

Stejně jako u čištění vlastních zubů kartáčkem, proces je velmi jednoduchý. Přečtěte si tři jednoduché kroky čištění zubních náhrad, abyste si uchovali zdravý úsměv:

1. krok: Namočení
Čisticí tabletu na zubní náhrady dejte do vlažné vody - nesmí být horká, protože by mohla Vaši zubní náhradu poškodit. Zubní náhradu pak nechte namočenou po dobu stanovenou na balení produktu. Vody v nádobě by mělo být dost, aby zakrývala celou zubní náhradu. Čištění zubní náhrady kartáčkem pomáhá při odstranění plaku, nicméně pokud ji ponoříte do čisticího roztoku, odstraníte i další nečistoty, na které kartáček nedosáhne. Při každodenním čištění můžete použít specializované čisticí tablety na zubní náhrady.

ČÍST CELÝ ČLÁNEK


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!