Interview se zpěvačkou Olgou Lounovou

12.12.2017

Skrze hudbu hovořím s lidmi,
kteří jsou na stejné vlně

Někteří umělci si dávají po náročném létě pauzu, to však neplatí o Olze Lounové. Přečtěte si, proč letošní podzim tráví částečně v Americe i to, jak se už těší na Vánoce.

Interview se zpěvačkou Olgou Lounovou1. Zanedlouho nás čekají Vánoce. Patříte mezi ty, kteří dárky shánějí na polední chvíli, nebo se do obchodů vydáváte s předstihem?
Většinou mám promyšlené už dopředu, co komu koupím. Bohužel realizace je trochu složitější, takže většinu dárků stejně pořizuji na poslední chvíli. Pokaždé si říkám, že příští rok už začnu s jejich sháněním dříve, ale nikdy to nevyjde. (smích)

2. Máte ráda vánoční čas, nebo vám naopak vadí shon, který je s ním v dnešní době spojený?
Vánoce naprosto miluju. Mám ráda tu sváteční atmosféru, kterou každoročně navodí vánoční koncerty. Štědrý večer i celé vánoční svátky pro mě mají obrovské kouzlo, také proto, že mám ještě malé sourozence, kteří je prožívají úplně jinak než dospělí. Ta dětská radost z toho, že přijde ježíšek, dělá pro mě Vánoce tak kouzelnými.

K driftům jsem se dostala až letos, ale hned se staly mou velkou vášní.

3. Je o vás známo, že máte ráda adrenalinové sporty, mimo jiné také potápění. Nepřemýšlíte o vánoční exotické dovolené?
Celý listopad jsem strávila v Los Angeles, kde bylo úžasné počasí. Tepla už tak bylo pro letošek dost a o Vánocích se chystáme na hory. Už dlouho si však s rodinou slibujeme, že o Vánocích společně někam pojedeme. Příští rok bychom svátky rádi strávili v Mexiku. Moje sestra s přítelem pořádají freedivingové kurzy (pozn. red.: kurzy potápění bez dýchacích přístrojů), takže se na cestování už těší.

celý článek zde


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!