Interview s Marianou Prachařovou: Baví mě dělat radost druhým

30.1.2017

 

Interview s Marianou PrachařovouVydala se opačným směrem než celá její rodina. Z Mariany Prachařové nebude herečka, ale zpěvačka. Dvaadvacetiletá studentka si uvědomila, že právě hudba je tím, co ji naplňuje a čemu by se v budoucnu chtěla věnovat. Zajímá vás, jak si Mariana užila Vánoce? Její rodiče – Dana Batulková a David Prachař – jsou rozvedení, s kým tedy tráví vánoční svátky? Slavila silvestr v Čechách, nebo v zahraničí? A co novoroční předsevzetí? Odpovědi nejen na tyhle otázky jsme zjišťovali pro náš magazín.

Medailonek

Mariana Prachařová je dvaadvacetiletá studentka Univerzity Karlovy. Studuje humanitní studia a letos ji čeká bakalářská práce. Mariana pochází z herecké rodiny, nicméně ve šlépějích svých rodičů nejde. V budoucnu se chce věnovat hudbě. Zahrála si také v několika seriálech, například v seriálu Horákovi, Ulice, Comeback nebo Trapasy. Letos v létě nazpívala společně se skupinou Hello píseň S tebou.Mariano, ačkoli se více cítíš jako zpěvačka, zahrála sis v divadelním vánočním představení Mesiáš po boku táty a Igora Chmely. Jakou postavu jsi ztvárnila?

V představení právě moc nehraju, ale zpívám koledy. Díky tomu jsem si uvědomila, že se doopravdy více cítím ve zpívání než v hraní. Beru to jako obrovskou zkušenost.

Je hudba tím pravým, čemu se chceš naplno věnovat v budoucnu?

Ráda bych, ale v Česku je to strašně těžké. Kdybych chtěla udělat svoji věc, musela bych nejprve sehnat někoho, jehož hudba se mi bude líbit, což je dost náročné. Navíc nemám zatím žádné zkušenosti a o to je to obtížnější. Bylo by ale krásné, kdybych v budoucnu vydala své CD.

celý rozhovor zde

 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!