Interview s herečkou Mahulenou Bočanovou

28.9.2016

Příští rok tato charismatická herečka oslaví padesátiny. Věk je však teď to poslední, nad čím by si Mahulena měla čas lámat hlavu. Točí dva seriály, účinkuje v divadle a ještě stíhá cestovat a užívat si čas s dcerou. Nejen o tom, kde letos strávila dovolenou a jak má vypadat její vysněné volno, jsme si povídali v rozhovoru pro náš magazín.

Mahulena Bočanová

Tato charismatická herečka s jižanskými rysy má překvapivě kořeny v Česku. Narodila se do rodiny architekta Jana Bočana a krasobruslařky, která byla díky svému půvabu často přirovnávána k Sofii Loren. Už od mala oplývala hereckým nadáním a první role na sebe nenechaly dlouho čekat. Jako malá si zahrála v pohádkách A zase ta Lucie a Lucie, postrach ulice. Když měla rozhodovat o svém budoucím studiu, volba byla jasná. Po absolvování pražské konzervatoře hostovala například v Národním divadle nebo v Činoherním klubu. Právě s „Činoherákem“ spolupracuje dodnes. Od září ji tu můžete vídat například ve hře Dámský krejčí. Mahulena je také členkou divadelní společnosti Háta, se kterou hostují po městech v celé republice. Do jejího hereckého repertoáru patří komedie, jako jsou např. Hvězdné manýry nebo Do ložnice vstupujte jednotlivě. Mahulenu můžeme však často vídat i na televizních obrazovkách. V současné době natáčí pokračování seriálu Mazalové pro ČT a Přístav, který poběží na Primě. Právě tady účinkuje i v seriálu Všechny moje lásky, kde hraje manažerku Lízu. Sama přiznává, že tato role je jí velmi blízká. Když Mahulena zrovna nepracuje, snaží se věnovat volný čas své dceři Márince. Miluje také cestování a v neposlední řadě si užívá chvíle i se svým pejskem Umbertem.Kde jste letos strávila dovolenou?

Prázdniny jsem měla hlavně pracovní. Točím na České televizi druhou sérii seriálu Mazalové a také seriál Přístav na Primě. Naštěstí jsem ale stihla už během června Tenerife a v zimě jsem byla na Kubě. Cestování je pro mě především pohoda, relax a svoboda, jak s dcerou, tak s kamarády. Letos v říjnu mě čeká ještě Sardinie a v lednu Zanzibar.

celý článek zde


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!