154

Interview s Českou Miss World 2014

15.10.2015

Interview s Českou Miss World 2014TEREZA SKOUMALOVÁ: Psychika je důležitá

Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová se narodila před čtyřiadvaceti lety v Ostravě, kde také vyrůstala, studovala a věnovala se latinskoamerickým tancům. Dětství trávila u babiček na venkově a díky tomu si vytvořila kladný vztah k přírodě. Možná i to hrálo roli při výběru jak střední, tak i vysoké školy se zaměřením na zahradnictví. Mezi její záliby patří chození po horách, účastnila se extrémních závodů, jako jsou 24 hodin na Lysé hoře nebo Beskydská sedmička. Jako malá chtěla být princeznou, svou korunku získala před rokem, ale životním snem této krásky je vybudovat si vlastní ekofarmu. A když ne ve velkém měřítku, tak mít minimálně svůj baráček na venkově a pěstovat vlastní ovoce a zeleninu.

Co se ve vašem životě změnilo od doby, kdy jste získala titul Česká Miss World 2014?

Největší změnou pro mě byl celý ten rok po výhře. Najednou se vše točí kolem výhry. Hlavně média a bulvár jsou oříškem doteď. Bylo to náročné, první týden po úspěchu jsem se ani moc nevyspala, měla jsem nabitý program, ale postupem času jsem si to začala užívat. Dostávám se na zajímavá místa a poznávám zajímavé lidi. Existují však lidé, co o mně mají své mínění a přidělili mi nálepku missky, proto mě občas potěší, když se s někým seznámím a on řekne, že jsem fajn a normální, i když si to původně nemyslel.

Terezo, jako modelka musíte stále dbát na svůj vzhled, jak pečujete o svou pleť?

Přestože nemám úplně dokonalou pleť a občas se někde nějaká ta nedokonalost objeví, hlavně když mám období, kdy hodně sportuji, nebo naopak období, kdy mám na sobě make-up od rána do večera a během dne vám ho 3x předělávají, nevěnuji pleti zase až takové velké množství času. Samozřejmě nedám dopustit na pořádné odlíčení a vyčištění pleti – bez toho ani ránu. Jsem naučená používat noční pleťový krém a také si dopřeju občasný peeling. Když jsem doma nebo jen chodím do školy, nepoužívám make-up vůbec, maximálně jenom nějaký cc krém.

celý článek zde


Aktuality v Mojí lékárně

14. 9. 2020

Měření stáří cév

26. 3. 2019

Demence a Alzheimerova choroba

Doporučujeme

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Moje lékárna - B komplex...

Doplněk stravy – komplex vitaminu skupiny...

Moje lékárna - Vitamin C...

Doplněk stravy Vitamin C patří k...

Moje lékárna - Sirup...

Má zklidňující efekt na skliznici úst, krku a...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu