160

Herec Milan Kňažko: „Ve formě se udržuji hlavně neúnavnou prací.“

26.3.2020

Elegantní způsob vystupování, nádherně zbarvený hlas a životní moudrost. To je to, co příznivci divadla a filmu v Česku i na Slovensku milují na charizmatickém herci Milanovi Kňažkovi. Právě má za sebou premiéru divadelní hry Gin game v Divadle na Jezerce, křest své knihy S otvorenými očami a spoustu dalších úspěšných projektů. Jak zvládá vysoké pracovní nasazení a co plánuje do příštího období, prozradil magazínu Moje lékárna v exkluzivním rozhovoru.

Herec Milan Kňažko

Koncem loňského roku se Vám jako prvnímu slovenskému herci povedlo získat prestižní ocenění Thálie za drama Shylock. Jaký to byl pocit?
Lhal bych, kdybych tvrdil, že mě to nepotěšilo. Už předtím jsem se ocitl v poslední trojici nominovaných za roli Picassa, ale tento výsledek mi opravdu udělal radost.

Pro mě je určitě ideální, pokud ve hře hrajeme jen dva nebo tři, protože pak je pro každého dostatek prostoru. Potvrzuje se to třeba i s Jiřinkou Bohdalovou v nové hře Gin game.

Hra Shylock je monodramatem, hrajete v ní tedy sám. Je to pro Vás náročnější ve srovnání s hrami, kde účinkujete s více hereckými kolegy?
Tuto otázku jsem řešil už při nabídce na hru Shylock. Když totiž člověk hraje sám, nikdo mu nic nepokazí. Ale také mu ani nikdo nepomůže. Když mám partnera, je to zajímavější. Těžko se to ale zobecňuje, vždy záleží na tom, co od dané role očekáváte. Pro mě je určitě ideální, pokud ve hře hrajeme jen dva nebo tři, protože pak je pro každého dostatek prostoru. Potvrzuje se to třeba i s Jiřinkou Bohdalovou v nové hře Gin game, s Vilmou Cibulkovou v Picassovi, s Milanem Lasicou ve hře Na fašírky mi nesiahaj nebo také s Milkou Vašáryovou a Milanem Lasicou ve hře Rybárik kráľovský.

CELÝ ROZHOVOR ZDE


Aktuality v Mojí lékárně

14. 9. 2020

Měření stáří cév

2. 2. 2020

TV reklama

Doporučujeme

Moje lékárna -...

Lactobacilky pro děti s příchutí...

Moje Lékárna Varilex...

  cévní systém  Diosmin 450mg +...

Moje lékárna - Cerutin,...

Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro...

Moje lékárna Silymarin...

Doplněk stravy s náhradním sladidlem – rostlinný...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu