Helena Vondráčková: Don’t worry be happy

26.9.2018

Don’t worry be happy

Na hudební scéně působí už řadu let, srší optimismem a do kapsy hravě strčí i o padesát let mladší kolegyně z branže. U nás, ale i v zahraničí se stala symbolem mládí a jen málokterá oslava se obejde bez jejích tanečních hitů. Helena Vondráčková nám v exkluzivním rozhovoru prozradila svůj tajný recept na elixír mládí i to, jak se neustále udržuje v dobré kondici.

Interview s Helenou VondráčkovouKdybyste si ještě jednou mohla vybrat vysněnou kariéru, volila byste stejně?
Určitě ano, protože hudba vždy byla a bude mým kořením života.

Nedávno jste vydala nové album s názvem Dávno vím svý. V čem je pro vás výjimečné?
Hudebně je poklidnější než minulá alba, která zdůrazňovala taneční muziku. I texty jsou zamyšlenější a celé album se přibližuje moderní šansonové podobě. Na tomto albu jsem spolupracovala s novými autory, jako je Armin Effenberger, Jan Dvořák, Ondřej Soukup, Gábina Osvaldová, Ondřej Brzobohatý a Václav Kopta.

Na tomto albu jsem spolupracovala s novými autory, jako je Armin Effenberger, Jan Dvořák, Ondřej Soukup, Gábina Osvaldová, Ondřej Brzobohatý a Václav Kopta.

V březnu jste v Brně zahájila turné Tour Helena Dnes 2018, které probíhá v různých českých a slovenských městech téměř až do Vánoc. Jak ho zatím vnímáte?
Mám radost, že se potkávám s kladnými ohlasy. Týká se to nejen mě, ale i mých hostů. Všechny koncerty jsou vyprodané a fanoušci i publikum jsou nadšení. V nejbližší době mě čeká řada koncertů v Čechách i na Slovensku a moc se na ně těším.

Vaše práce je velmi pestrá a různorodá. Kterou její část si nejvíce užíváte? A kterou byste naopak nejraději vynechala?
Za celou svoji kariéru jsem procestovala celý svět, stále mě to baví, ale čím dál hůř snáším balení a vybalování kufrů. Nejvíc si samozřejmě užívám kontaktu s publikem a při autogramiádách po koncertech mě velmi dobíjejí jeho reakce. Také mě těší, že lidé mají zájem jak o nahrávky mých nových písní, tak o písně starší.

celý rozhovor zde


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!