Asi každý neješitný muž si přizná, že pár zlozvyků má. Někdo více, někdo méně. Některé jsou mírné, někdy až úsměvné, a některé zas dokážou pořádně vytočit. Které zlozvyky jsou ty, jež ženám na mužích vadí nejvíce?
Krásně to s humorem shrnul Karel Hynek v pořadu Na Stojáka. Žena se chce ráno probouzet vedle upraveného muže s navoněným a oholeným hrudníkem, večer chce však usínat na kadeřavé hrudi pořádného muže. Úkolem muže je tedy balancovat. Ráno v koupelně bychom neměli trávit déle času než žena. Na druhou stranu však ženě nikdy nesmíte dělat ostudu, a proto musíte vždy vypadat upraveně. Vhodné je tedy dodržovat základní hygienu, pečovat o své vousy a vlasy, pravidelně používat parfémy či deodoranty a alespoň částečně pečovat o svou pokožku. Stejně jako je ona vaší vizitkou, vy jste vizitkou její.
Pokud si nedokážete zapamatovat pár čísel, jak by se na vás žena mohla spolehnout v daleko důležitějších věcech? Je obecně známo, že si ženy na datech potrpí. Proto si všechny svátky, narozeniny a výročí radši zapište do kalendáře v telefonu, který vás na všechny události předem upozorní. Vyhnete se tak nepříjemným situacím.
Narážky si nechte na večer strávený v hospodě s kamarády. S ženou je důležité jednat s úctou. Ženy mají stejná práva jako my, nesnažte se tedy svůj protějšek přesvědčit o opaku. Jsme muži, a proto je naším úkolem se o své ženy starat, ochraňovat je a podporovat.