155

Cenové srovnávače – úspora času, peněz i starostí

4.3.2020

Ušetřeno.cz

Nakupování přes internet se už stalo běžnou součástí života většiny z nás. Z pohodlí obýváku je tak dnes možné nechat si nákup dovézt domů, koupit počítač, kabelku, dovolenou anebo sjednat půjčku. Možností je nespočet a stejně tak i e-shopů, kde můžete danou věc nebo službu pořídit. Samozřejmě ne všude za stejnou cenu. Abyste se v tolika nabídkách vyznali a nalezli pro sebe tu nejvýhodnější, jsou tu pro vás šikovní pomocníci v podobě srovnávačů cen.

Ušetřeno.cz

Jedná se o speciální internetové portály, které vám zdarma pomáhají správně si vybrat. Jsou to vlastně takové vyhledávače zboží nebo služeb, které vám ukážou, kde všude danou věc nebo službu seženete.

Jedná se o speciální internetové portály, které vám zdarma pomáhají správně si vybrat. Jejich používáním se tedy k ničemu nezavazujete. Jsou to vlastně takové vyhledávače zboží nebo služeb (tj. zbožové a nezbožové), které vám ukážou, kde všude danou věc nebo službu seženete. Hlavním třídícím kritériem výsledků je samozřejmě cena. Díky tomu získáte okamžitý přehled o nejlepších nabídkách na trhu, a ještě navíc ušetříte rodinný rozpočet, což v případě srovnání služeb může být rozdíl v řádu tisíců korun ročně.

Cena však není jediný ukazatel, který srovnávače hodnotí. U těch zbožových jsou důležitými kritérii například skladová dostupnost nebo cena dopravy. Srovnávače služeb pak vedle ceny zohledňují obchodní podmínky, délku smlouvy, typ závazku, výši měsíčních splátek či úroky.

CELÝ ČLÁNEK ZDE


Aktuality v Mojí lékárně

14. 9. 2020

Měření stáří cév

26. 3. 2019

Demence a Alzheimerova choroba

Doporučujeme

Moje lékárna -...

Lactobacilky pro děti s příchutí...

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Psyllium Galmed 200g

Indická vláknina na podporu správného...

B17 APRICARC s meruňkovým...

Rakytník a reishi podporují přirozenou...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu