Antivirový šátek RESPILON® – chraňte se českým nanovláknem proti nemocem

8.2.2020

S přicházejícím podzimem, obdobím chřipek a sezónou, kdy nás bude ve městech doprovázet smog, musíme více dbát na své zdraví – při běžných činnostech i sportu. Bakterie a viry nás mohou napadnout prakticky kdekoliv a různými cestami, třeba skrz dýchací ústrojí. Řešení, jak se efektivně ochránit, je jednoduché a může být i stylové – antivirové šátky RESPILON® s nanovlákenným filtrem totiž spolehlivě zachycují nebezpečné mikroorganismy.

Proč právě šátek?
Pokud se kdokoliv z nás chtěl doposud bránit před nemocemi šířícími se přes dýchací ústrojí, byl odkázán pouze na nošení roušky. Ta ale v Evropě stále ještě vyvolává zvědavost ze strany okolí. Šátek je tak perfektní variantou pro každého, komu pozornost ostatních nedělá dobře, ale zároveň se o své zdraví stará.

Běžný látkový šátek nestačí
Škodlivé částice ve vzduchu jsou mnohem menší než otvory mezi vlákny klasické tkané látky, takže obyčejný šátek nikdy nemůže bakterie, viry či smog zachytit. Použití běžných látkových šátků, které máme doma, za účelem ochrany proti mikroorganismům je tedy pouze pocitové a neúčinné. Skrz obyčejnou látku do plic snadno pronikají škodliviny, které způsobují nemoci. Obzvláště osoby s oslabenou imunitou by se měly mít na pozoru a nepodceňovat prevenci.

Antivirové šátky společnosti RESPILON® obsahují speciální filtrační vložky složené z nanovláken. Způsob ochrany nositele je tedy mechanický, jedná se o přímé bránění průniku mikroorganismů i pevných částic. Nanovlákennou vložkou snadno prochází vzduch, proto není přes šátek obtížné dýchat. Nošení antivirového a antismogového šátku je díky prodyšnosti vhodné při vykonávání venkovního sportu, jakým může být například jízda na kole nebo běh, navíc šátek mohou používat i děti. Nezávislé testování prokázalo, že RESPILON® má u svých výrobků 99,9% úspěšnost při zachycování látek ve vzduchu nežádoucích. Mezi takové škodliviny řadíme například smog, pyl, viry, bakterie, prach nebo i nebezpečné aerosoly.


CELÝ ČLÁNEK ZDE


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!