154

Andrea Verešová: Krása si vyžaduje pevnou vůli a disciplínu

23.12.2020

Je jednou z nejkrásnějších žen Česka a Slovenska a také ikonou modelingové i showbyznysové scény. Andrea Verešová magazínu Moje lékárna prozradila, jak se dá skloubit hvězdná kariéra modelky a péče o rodinu, jak se udržuje fit a také co je tajemstvím její věčné krásy a mladosti.

Naplno se věnujete své práci, ale také rodině a domácnosti. Jak se to dá vše skloubit?
Není to vždy lehké, ale snažím se. Naštěstí mě to všechno pořád baví. Rodina je pro mě základ a bezpečný přístav, ale na druhou stranu mě baví i moje práce, která je pro mě příjemným zdrojem financí a také jistým způsobem seberealizace. Ani bez jednoho si neumím svůj život představit.

Ve vašem životě hraje důležitou roli i dobročinnost. Jak jste se k ní dostala?
Po vítězství Miss Slovenska jsem se hodně věnovala charitativním projektům a benefičním akcím a později jsem se rozhodla založit vlastní nadační fond, který podporuje talentované děti v oblasti kultury, sportu a umění. Účelem je přispívat ke zlepšování a rozvoji kvality života dětí. Plníme dětem jejich sny a tajná přání – například když se touží setkat se známou osobností nebo něco krásného zažít. Mám velikou radost, že se aktivity nadace rozjely tak rychle a my jsme tak mohli pomoci desítkám dětí. Vzdělávacím a výchovným působením napomáháme nejen jejich psychickému a fyzickému rozvoji, ale v konečném důsledku rozvoji celé společnosti. Dělám to ráda a z celého srdce. Věřím, že děti jsou naše budoucnost.

Kdybyste měla zmínit tři zlomové body svého života, které by to byly?
Zlomových bodů bylo jistě víc. Rozhodujícím okamžikem v mém životě bylo asi vítězství v modelingové soutěži, které odstartovalo moji kariéru modelky v zahraničí, stejně tak jako vítězství v soutěži Miss, díky kterému jsem začala poznávat i svět médií a showbyznysu u nás. Druhým důležitým okamžikem bylo studium na belgickém lyceu, díky kterému jsem se naučila slušně ovládat cizí jazyky. Ty mi pomohly v mém dalším profesním životě, stejně jako studium práv na Univerzitě Karlově, kde jsem poznala mého skvělého manžela, také právníka. Díky němu jsem se usadila a poznala i jiné životní hodnoty a priority. Mám krásnou rodinu a nádherné děti, které jsou asi tím nejzásadnějším zlomem v životě každé ženy.

Věnujete se mnoha pohybovým aktivitám. Který sport je váš nejoblíbenější a proč?
Jednoznačně plavání, tenis i kolo, ale asi nejvíc ze všeho jsem si oblíbila jógu. Je to ideální ucelený systém, který harmonizuje tělo i duši, pomáhá mi cítit se fit a navíc se dá se dělat v každém věku. Je krásné, jak se při józe propojí různé dráhy, upraví se bloky a stres a naučíte se správně dýchat. Ráda cvičím jógu po ránu, skvěle mě protáhne a nastartuje. Občas si zacvičím i pilates nebo Power Plate. Ten je dobrý na intenzivnější trénink nebo tehdy, když chcete zvýšit tonus těla. Stačí dvacetiminutové cvičení a cítíte i ty partie těla, o kterých jste nevěděli, že existují.

Máte i osobního trenéra?
V minulosti ano, ale teď už cvičím spíše sama doma. Šetří to čas. Kdykoli mám chvilku, tak si doma zacvičím a odreaguji se. Občas však chodím i na lekce, kde je skvělé, že vás opraví, poradí se správným dýcháním a navíc se dostanete do poloh nebo frekvencí, které byste už sami doma dávno vzdali.

Andrea Verešová

ČÍST CELÝ ROZHOVOR


Aktuality

8. 5. 2021

Ústní hygiena

5. 5. 2021

Doplňky stravy pro vegany

Aktuality v Mojí lékárně

14. 9. 2020

Měření stáří cév

26. 3. 2019

Demence a Alzheimerova choroba

Doporučujeme

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Moje lékárna - B komplex...

Doplněk stravy – komplex vitaminu skupiny...

Moje lékárna - Vitamin C...

Doplněk stravy Vitamin C patří k...

Moje lékárna - Sirup...

Má zklidňující efekt na skliznici úst, krku a...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu