8 tipů z lékárny pro ochranu pokožky

27.5.2018

Letní radovánky se bez správné kosmetiky mohou na pokožce nepříjemně podepsat. Není však jednoduché zorientovat se v záplavě kosmetiky a vybrat tu správnou pro konkrétní situaci a typ pokožky. Moje lékárna vám proto přináší tipy, které vaše pleť určitě během letních měsíců ocení.

Ladival OF50 ochrana proti slunci sprej pro dětiHledáte spolehlivou ochranu pro pokožku vašich dětí, která předchází spálení a následnému poškození citlivé dětské pokožky? Vyzkoušejte Ladival OF50 ochrana proti slunci sprej pro děti. Neobsahuje navíc ani parfémy či barviva, je voděodolný a působí okamžitě po nanesení.

Dezinox sprej 20 ml
Pro zdravá chodidla a příjemnou vůni vyzkoušejte Dezinox sprej 20 ml. Díky antibakteriálním účinkům ochrání vaše chodidla před mykózou a je vhodný i pro prevenci nepříjemného zápachu nohou nebo obuvi.

 
Navrácení zdravého vzhledu, urychlení revitalizace a regenerace buněk pokožky. To vše zajistí RevitGal mast s vitaminem E. Působí skvěle i na kůži poškozenou mrazem, větrem nebo vodou.
RevitGal mast s vitaminem E
mast Calcium pantothenicum Galmed Po nadměrném slunění je vhodné používat mast Calcium pantothenicum Galmed.
Uvolní od svědění a podráždění, prospívá také suché a drsné pokožce. Používat ji však lze i na pokožku prsou při kojení nebo na ochranu dětské pokožky při přebalování.
 
 

celý článek zde  


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!