5 tipů, jak na produktivní den

8.7.2019

Zná to asi většina z nás. Úkolů jen přibývá a chuť i motivace na jejich vyřešení zkrátka chybí. Přinášíme vám proto pár tipů na to, jak mít produktivní den a splnit tak všechna svá předsevzetí.

5 tipů, jak na produktivní den

1. Jděte spát brzo

Abyste mohli mít produktivní den, je nezbytné začít už večer, a to včasným odchodem do postele. Pokud víte, že vás na druhý den čeká spousta povinností, kvůli kterým potřebujete vstávat brzo, je spánková hygiena velmi důležitá. Ne každý potřebuje k životu 8 hodin spánku denně, avšak spát tři hodiny nepochybně nesvědčí nikomu. Nedostatek může mít negativní vliv na vaši psychiku, ale pravděpodobně se odrazí i na celkovém zdraví.

 
5 tipů, jak na produktivní den

2. Snídejte zdravě

Zatímco někteří nedají dopustit na bohatou snídani v poklidu domova, jiní snídají zásadně v tramvaji nebo práci. Kde si vychutnáte své první jídlo dne, je téměř jedno, pozornost raději věnujte tomu, co snídáte. První jídlo dne by vás mělo nakopnout a dodat potřebnou energii. Avšak věřte, že kobliha, která hned po ránu zvedne váš glykemický index, není pro produktivní den tou pravou snídaní. Nadměrné množství jednoduchých cukrů bude mít za následek únavu, malátnost a v neposlední řadě také brzký hlad.

 

celý článek zde


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!