165

Novinky

|1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|Následující »
31. 5. 2018
ENDOMETRIÓZA: častá, ale neznámá gynekologická porucha
Už jste někdy slyšeli o chorobě, která nese název endometrióza? I když většina z vás tuto poruchu zřejmě nezná, jde o poměrně běžné onemocnění, s kterým se za svůj život musí potýkat řada žen.
27. 5. 2018
8 tipů z lékárny pro ochranu pokožky
Letní radovánky se bez správné kosmetiky mohou na pokožce nepříjemně podepsat. Není však jednoduché zorientovat se v záplavě kosmetiky a vybrat tu správnou pro konkrétní situaci a typ pokožky. Moje lékárna vám proto přináší tipy, které vaše pleť určitě během letních měsíců ocení.
21. 5. 2018
Nanovlákenná rouška ReSpimask®: štít proti alergenům i nemocem
Kvetoucí stromy a byliny dokáží pylovým alergikům proměnit jarní měsíce v učiněné peklo. A i pokud máte štěstí a alergií netrpíte, jistě vás čas od času zaskočí chřipka nebo jiná vzduchem přenosná nemoc. Ve všech případech přináší řešení revoluční český vynález: roušky ReSpimask® s nanovlákenným fi ltrem.
13. 5. 2018
Hormonální antikoncepce 2. část
V minulém čísle magazínu byly probrány základní informace týkající se hormonální antikoncepce (kontracepce; HAK). Následující text přináší rozšíření problematiky včetně informací o nouzové antikoncepci („pilulka po“).
30. 4. 2018
Nebojte se cestování s dětmi
Jezdit s malými dětmi sem a tam po světě bylo ještě donedávna tabu. Časy se ale mění a také se svými nejmenšími máte dnes spousty možností, kam (i bez cestovky) vyrazit a užít si skvělá dobrodružství. Toužíte navštívit africké safari, oběhnout si Rudé náměstí či se projít po Čínské zdi? Odvahu a děti do hrsti, vyrážíme!
25. 4. 2018
Nespavost
Znáte ten pocit, když ráno vstáváte a jste unavenější než večer před spaním? V práci za počítačem se vám zavírají oči, do ničeho se vám moc nechce. Možná vám také chybí energie na vykonávání svých koníčků a co je nejhorší – víte, že ani dnes v noci se nevyspíte. Pokud tuto situaci znáte jako své boty, čtěte pozorně dál. Možná máte, stejně jako téměř polovina naší populace, problém s nespavostí.
20. 4. 2018
AGE Centrum Olomouc
V ČR v roce 2016 zahájilo provoz první ambulantní zdravotnické zařízení, které v sobě spojuje jak zdravotní, tak sociální služby a odborné sociální poradenství. Zařízení v sobě zároveň spojuje několik lékařských i nelékařských specializací, které z něj vytvářejí unikát nejen na Olomoucku. Pacienti z Olomouce a širokého okolí, nejen z řad seniorů, se tak mohou obracet na AGE Centrum s širokou škálou potíží. Zdravotní péče je hrazena ze zdravotního pojištění a sociální poradenství je poskytováno zdarma.
17. 4. 2018
Život s Treacher Collinsovým Syndromem
Treacher Collinsův syndrom není tak úplně běžné onemocnění. V naší republice jím trpí zhruba jen 200 osob. Přečtěte si, co tuto nemoc způsobuje i to, jaké jsou její projevy.
12. 4. 2018
Maminky, pečujte o sebe s láskou
Budoucí maminky toho nosí na svých bedrech (a nejenom tam) opravdu mnoho. Malinký človíček uvnitř je dennodenně nutí přehodnocovat jejich stravování a životní styl, nosit jiné oblečení, používat jinou kosmetiku a mnoho dalšího. Jak se však v záplavě produktů rozhodnout, co je pro maminku i děťátko tím nejlepším? Sepsali jsme pro vás přehledný seznam vychytávek, které těhotenství zpříjemní a vykouzlí z něj sladký zážitek.
9. 4. 2018
5 tipů pro správný režim budoucí maminky
Mnoho žen se těší na své těhotenství také pro domněnku, že si konečně nemusí hlídat figuru a mohou jíst všechno, co si kdy odpíraly. Opak je však pravdou. Budoucí maminky se o správné stravování musí starat dvojnásob. Ne kvůli kilům navíc, ale kvůli zdraví děťátka. Všechno, co maminka sní, totiž putuje přímo k nenarozenému plodu.
6. 4. 2018
Bílkoviny v našem jídelníčku a při redukční dietě
Bílkoviny jsou mimořádně rozmanité a tajemné přírodní látky! Bílkoviny, nepostradatelná část naší stravy, jsou složeny z aminokyselin. Liší se navzájem obsahem a pořadím, jak jsou na sebe vázány. Jejich složité molekuly se liší také tím, jak jsou uspořádány v prostoru. Nakonec i provázek lze smotat různým způsobem a klubíčko může mít různý tvar.
4. 4. 2018
Zázračná chlorella
Mnozí z vás si zajisté pokládáte otázku, co to vlastně ta chlorella je, proč je doporučována jako zdravá výživa či doplněk stravy a proč se jí také říká superpotravina?
4. 4. 2018
Testováno na kvalitu
Nechali jsme opětovně otestovat na kvalitu 16 nejprodávanějších výrobků vlastní značky Moje lékárna nezávislou laboratoří – Ekocentrum Ovalab, s.r.o. U produktů byl ověřen požadovaný obsah testované látky, který odpovídá deklarované hodnotě výrobcem, uvedené na obale produktu.  
30. 3. 2018
Syndrom dráždivého tračníku
Sužují vás bolesti v podbřišku, zácpa či průjem nebo nutkavá potřeba na ranní stolici? Většinu z nás podobné trable potkávají spíše výjimečně. Přibližně 15 % lidí jim však musí čelit i několikrát týdně, či dokonce denně. Za tímto nepříjemným trápením stojí syndrom dráždivého tračníku. Nezůstávejte se svým problémem sami.
27. 3. 2018
Nutričně vyvážená snídaně je základ dne
Vynechávání snídaně, jakožto prvního denního jídla, je relativně časté. Avšak pravidelná zdravá snídaně zajistí stabilnější váhu, nižší hladinu cholesterolu, takže i nižší riziko srdečních onemocnění. Nutrikaše s probiotiky splňuje všechny atributy pro vyvážený poměr vlákniny, vitaminů a minerálů, doplnění energie a obsahu specifických probiotických kultur.
21. 3. 2018
Interview s atletkou Denisou Rosolovou
Denisa Rosolová: Jak si užívá těhotenství? Koncem loňského roku ukončila svou sportovní kariéru, oznámila těhotenství a stihla se i zasnoubit. Není tak pochyb o tom, že Denisu Rosolovou čekají v brzké době skutečně velké životní změny. To, co ji čeká, ale i mnohé další, nám Denisa prozradila v rozhovoru pro Moji lékárnu.
17. 3. 2018
Hormonální antikoncepce 1. část
Hormonální antikoncepci (kontracepci; HAK) užívají ženy jako ochranu před nežádoucím otěhotněním. HAK nechrání před žádnými sexuálně přenosnými chorobami.
16. 3. 2018
TV reklama - JARO 2018
V období od 15. 3. - 15. 4. 2018 můžete na kanálech TV Prima Group a TV Barrandov Group zhlédnout v rámci JARNÍ televizní kampaně jeden 30s reklamní spot. 
9. 3. 2018
Začněte s během, vaše tělo to ocení
I když byl pro mnohé na střední škole běh spíše strašákem, věřte nebo ne, zamilovat si jej můžete i vy. Přečtěte si naše rady jak začít s běháním i tipy na závody, které vás letos namotivují k tréninkům. Začátek nového roku funguje pro mnohé jako očistec. Dáváme si nejrůznější předsevzetí, která mají zaručit, že následující rok bude lepší než ten předchozí. Nejčastějším cílem do nového roku bývá pro mnohé zhubnout, jíst zdravě, přestat kouřit a celkově zlepšit životní styl. V lednu proto skupujeme permanentky do fitness center jako slib, že letos svému předsevzetí skutečně dostojíme.
5. 3. 2018
Zatočte s bolestí v krku!
Škrábání v krku, bolest při polykání, pálení. Bolesti v krku nás trápí poměrně často. Provází je zarudnutí, otok či chrapot. Většina z nás je přechází samoléčbou za pomoci pastilek, sprejů a kloktadel z lékárny. Nedejme se však zmást – bolest v krku není sama o sobě nemocí a pokud se objevuje dlouhodobě či opakovaně, je lepší navštívit lékaře.
|1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|Následující »

 Novinky můžete odebírat přes RSS.

Aktuality v Mojí lékárně

3. 3. 2020

Měření stáří cév

2. 2. 2020

TV reklama

Doporučujeme

Moje lékárna Silymarin...

Doplněk stravy s náhradním sladidlem – rostlinný...

Moje lékárna - B komplex...

Přispívá: k normálnímu energetickému...

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

B17 APRICARC s meruňkovým...

Rakytník a reishi podporují přirozenou...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu