155

Proč si koupit čočku právě v lékárně?

Léto se každoročně nese v duchu starostlivosti o štíhlou figuru, cvičení nebo hubnutí.
Pojďte se s námi však podívat na tipy, jak se kvalitním stravováním od specializovaných výrobců zaměřit spíše na zdravý životní styl, dobrou fyzickou kondici a hlavně na vaši spokojenost a pohodu.

 

Dopřejte si superpotraviny
Superpotraviny hýbou světem. To proto, že mají na základě svého přírodního složení ve srovnání s jinými potravinami příznivější účinky na zdraví. Přispívají k prevenci nemocí a zpomalují proces stárnutí. Patří mezi ně třeba cizrna, chia semínka, papája, čočka, goji, fazole Mungo, přírodní oleje, brusinky, quinoa a mnoho jiných. Všechny je od Green Apotheke najdete s minimálním obsahem cukrů a solí v našich lékárnách.

Superpotraviny
Superpotraviny
Zdravá a hodnotná snídaně je základ
Na začátku dne tělo potřebuje správně nastartovat, aby zvládalo stres, dlouhé sezení či stání a neustále jste v něm byli v pohodě. K tomu skvěle poslouží chutné Nutrikaše probiotic od firmy Mogador. Obsahují 10 vitaminů a přispívají tak k normální funkci nervové soustavy a imunitního systému. Vyzkoušet můžete také Probio kaše od Topnatur. Krásně doplní energii, vlákninu i probiotické kultury. Všechny produkty jsou navíc vhodné i při bezlepkové dietě či intoleranci na laktózu.
Mlsejte zdravě - proteinové tyčinky
Mlsejte zdravě
Nikdo neříká, že si i v rámci zdravé stravy nemůžete jednou za čas dopřát chutné pamlsky. Proteinové tyčinky Guareta od Dr. Staňka zajistí tělu dostatek výživných látek a slouží tak jako náhrada vaší běžné svačiny. Navíc mají přiměřené množství energie, a tak se nepodepíšou ani na vaší figuře. A pokud máte chuť spíše na slané chroupání, ideální pro vás budou třeba DietLine PROTEIN CHIPS – Lahodné čipsy s vysokým obsahem bílkovin 13,5 g a vlákniny.
Přizpůsobte svůj jídelníček
Součástí života stále více z nás se stávají potravinové alergie či intolerance na základní složky potravin, kterým je potřeba přizpůsobit i svůj jídelníček. Firmy Topnatur a Mogador vám proto přináší nápoje bez lepku a laktózy vhodné jako náhradu za kravské mléko. Jsou také skvělé pro přípravu snídaní a koktejlů. Vyzkoušejte v lékárnách jejich rýžové, sójové, pohankové, kokosové či ovesné varianty. Kromě toho že chutnají báječně, jsou také obohaceny o vitaminy a minerály důležité pro zdravé fungování našeho organismu.
Superpotraviny
Mlsejte zdravě - Guareta a DietLine
Na hubnutí opatrně
Nárazové diety nemá nikdo rád, protože mohou organismus vyčerpávat po psychické i fyzické stránce. Zkuste místo nich zvolit variantu zdravého životního stylu s náhradou jednoho jídla za polévky v prášku. Guareta a DietLine od Dr. Staňka zajistí tělu dostatek všech výživných látek bez nadbytečného příjmu energie. Navíc chutnají báječně.
 

Aktuality

16. 1. 2021

Máte doma atopika?

12. 1. 2021

Neplaťte NAVÍC ANI KORUNU

Aktuality v Mojí lékárně

15. 11. 2020

TV reklama

14. 9. 2020

Měření stáří cév

Doporučujeme

Moje lékárna -...

Lactobacilky pro děti s příchutí...

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Psyllium Galmed 200g

Indická vláknina na podporu správného...

B17 APRICARC s meruňkovým...

Rakytník a reishi podporují přirozenou...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu