8 tipů z lékárny pro ochranu pokožky

Letní radovánky se bez správné kosmetiky mohou na pokožce nepříjemně podepsat. Není však jednoduché zorientovat se v záplavě kosmetiky a vybrat tu správnou pro konkrétní situaci a typ pokožky. Moje lékárna vám proto přináší tipy, které vaše pleť určitě během letních měsíců ocení.

Ladival OF50 ochrana proti slunci sprej pro dětiHledáte spolehlivou ochranu pro pokožku vašich dětí, která předchází spálení a následnému poškození citlivé dětské pokožky? Vyzkoušejte Ladival OF50 ochrana proti slunci sprej pro děti. Neobsahuje navíc ani parfémy či barviva, je voděodolný a působí okamžitě po nanesení.

Dezinox sprej 20 ml
Pro zdravá chodidla a příjemnou vůni vyzkoušejte Dezinox sprej 20 ml. Díky antibakteriálním účinkům ochrání vaše chodidla před mykózou a je vhodný i pro prevenci nepříjemného zápachu nohou nebo obuvi.

 
Navrácení zdravého vzhledu, urychlení revitalizace a regenerace buněk pokožky. To vše zajistí RevitGal mast s vitaminem E. Působí skvěle i na kůži poškozenou mrazem, větrem nebo vodou.
RevitGal mast s vitaminem E
mast Calcium pantothenicum Galmed Po nadměrném slunění je vhodné používat mast Calcium pantothenicum Galmed.
Uvolní od svědění a podráždění, prospívá také suché a drsné pokožce. Používat ji však lze i na pokožku prsou při kojení nebo na ochranu dětské pokožky při přebalování.
 
 
Měsíčková mast GalmedMěsíčkovou mast Galmed použijte vždy, když cítíte, že vaše pokožka je suchá a rozpraskaná nebo podrážděná chladem, teplem nebo třením.
Mast krásně regeneruje a vyživuje pokožku a je vhodná i pro všechny, kteří mají sklony ke křečovým žilám.
SynCare Biomineral hydratační krémSynCare Biomineral hydratační krém vyniká díky iontům solí z Mrtvého moře zejména schopností dlouhodobě udržovat v pleti vlhkost. Proto je vhodný pro mastnou a smíšenou pokožku, která trpí současně i nedostatkem hydratace. Krém navrátí jemnost, zbaví pleť nadměrného mazu a navíc obsahuje i UV filtr 8.
Moje lékárna Panthenol sprejMoje lékárna Panthenol sprej by neměl chybět v žádné cestovní lékárničce. Použít je ho vhodné hlavně po slunění na zklidnění sluncem podrážděné kůže. Přinese vám úlevu, zklidní a zmírní svědění a pálení. Také efektivně podporuje regeneraci podrážděné pokožky.
Koloidní stříbro Ag100 40ppm
Dokonalého vyčištění a regeneraci pleti dosáhnete s přírodním tonikem
Koloidní stříbro Ag100 40ppm.
Příznivě totiž působí na akné, rozšířené póry, zápaly i kožní plísně.
Uklidní podrážděnou a začervenalou pokožku a dodá vám komfort čisté
a klidné pleti.
 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!