167

Křídla pro Terezku

Limitovaná edice kartonových motýlků „Křídla pro Terezku“

Kartoons - křídla pro TerezkuPropojením firmy Kartoons se sociálním projektem Doplněk pro život vznikla limitovaná edice 100 ks designových kartonových motýlků na výběr potřebných prostředků pro Terezku s nevyléčitelnou nemocí motýlích křídel, která by na podzim chtěla jet na ozdravný pobyt k Mrtvému moři, kde by se se nemoc mohla zmírnit a Terezce by se alespoň trochu ulevilo od bolestí.

V Petřině rodině se nemoc motýlích křídel poprvé projevila před 60 lety. Trpí jí nejen ona sama, ale i její sourozenci. V roce 2012 se Petře narodila dcera Terezka. Hned po narození se Terezce začaly na tělíčku tvořit puchýřky. Diagnostika byla jasná.

Naštěstí maminka s Terezkou netrpí smrtelnou formou této nemoci. Po lehkém tření nebo tlaku se na kůži tvoří puchýře, ale po správném ošetření, které spočívá v dezinfekci, propichování puchýřů a následném promazávání strupů, se kůže zahojí bez většího zjizvení.

Někdy jsou projevy na kůži minimální a Terezka na první pohled vypadá jako zdravá holčička, jindy má „bebínka“ úplně po celém těle. Terezka je však velmi statečná a s nemocí se úspěšně pere.

Dokonce může navštěvovat i mateřskou školku a stíhá zdravým dětem. Je velmi bystrá a snaží se všem vyrovnat po fyzické i psychické stránce, i když to není vždy úplně jednoduché.

Motýlek je dostupný na www.doplnekprozivot.cz

Zakoupením designového motýlku přispějete Terezce na pobyt u Mrtvého moře.

Limitovaná edice 100 motýlků, která obsahuje příběh Terezky, je vložena do stylové magnetické krabičky. Motýlek je vyroben z recyklovaného kartonu. Je kombinován s českým dubem. Každá vrstvička je vyřezaná zvlášť laserem a následně je motýlek ručně kompletován. Pro úplnou dokonalost je střed motýlku opatřen gravírovaným logem anděla – symbolem dobrého srdce.

Aktuality v Mojí lékárně

14. 3. 2019

TV reklama

24. 2. 2019

Měření stáří cév

Doporučujeme

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Psyllium Galmed 200g

Indická vláknina na podporu správného...

B17 APRICARC s meruňkovým...

Rakytník a reishi podporují přirozenou...

Moje lékárna - Vitamin C...

Přispívá k udržení normální funkce imunitního...

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu