Křídla pro Terezku

Limitovaná edice kartonových motýlků „Křídla pro Terezku“

Kartoons - křídla pro TerezkuPropojením firmy Kartoons se sociálním projektem Doplněk pro život vznikla limitovaná edice 100 ks designových kartonových motýlků na výběr potřebných prostředků pro Terezku s nevyléčitelnou nemocí motýlích křídel, která by na podzim chtěla jet na ozdravný pobyt k Mrtvému moři, kde by se se nemoc mohla zmírnit a Terezce by se alespoň trochu ulevilo od bolestí.

V Petřině rodině se nemoc motýlích křídel poprvé projevila před 60 lety. Trpí jí nejen ona sama, ale i její sourozenci. V roce 2012 se Petře narodila dcera Terezka. Hned po narození se Terezce začaly na tělíčku tvořit puchýřky. Diagnostika byla jasná.

Naštěstí maminka s Terezkou netrpí smrtelnou formou této nemoci. Po lehkém tření nebo tlaku se na kůži tvoří puchýře, ale po správném ošetření, které spočívá v dezinfekci, propichování puchýřů a následném promazávání strupů, se kůže zahojí bez většího zjizvení.

Někdy jsou projevy na kůži minimální a Terezka na první pohled vypadá jako zdravá holčička, jindy má „bebínka“ úplně po celém těle. Terezka je však velmi statečná a s nemocí se úspěšně pere.

Dokonce může navštěvovat i mateřskou školku a stíhá zdravým dětem. Je velmi bystrá a snaží se všem vyrovnat po fyzické i psychické stránce, i když to není vždy úplně jednoduché.

Motýlek je dostupný na www.doplnekprozivot.cz

Zakoupením designového motýlku přispějete Terezce na pobyt u Mrtvého moře.

Limitovaná edice 100 motýlků, která obsahuje příběh Terezky, je vložena do stylové magnetické krabičky. Motýlek je vyroben z recyklovaného kartonu. Je kombinován s českým dubem. Každá vrstvička je vyřezaná zvlášť laserem a následně je motýlek ručně kompletován. Pro úplnou dokonalost je střed motýlku opatřen gravírovaným logem anděla – symbolem dobrého srdce.

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!