Moje lékárna podporuje Doplněk pro život

Sdružení lékáren Moje lékárna podporuje sociální projekt Doplněk pro život. Od května si můžete na našem e-shopu zakoupit módní doplňky, které pomáhají, a vyzvednout si je ve vybraných lékárnách.

Doplněk pro životCo je to Doplněk pro život a komu pomáhá?

Tento sociální projekt dává možnost přivýdělku lidem, kteří nemohou docházet do zaměstnání. Jedná se především o matky handicapovaných dětí, jejichž ratolesti vyžadují celodenní péči. Práce z domu je pro ně jedinou možností zapojení se do pracovního procesu a změny zaběhlého stereotypu.

Jaké produkty Doplněk pro život jsou v prodeji?

E-shop Moje lékárna nabízí speciální edici pánských, dámských a dětských motýlků, kterou jinde nenajdete. Navíc nemusíte platit poštovné, stačí si doplňky vyzvednout na vámi zvolené Mojí lékárně. Pokud si u nás na e-shopu nevyberete, nebo byste si raději zakoupili dámskou brož, vázacího motýlka, nebo psí obojek s motýlkem, určitě navštivte www.doplnekprozivot.cz. Každý doplněk je zabalen v jedinečné krabičce a je u něj přiložený také životní příběh autorky.

Zakoupením produktu Doplněk pro život podpoříte sociální projekt, který dává možnost přivýdělku matkám handicapovaných dětí. Můžete pomáhat a u toho vypadat dobře. Tím, že budete tento projekt šířit dál, pomůžete lidem, kteří jsou ve svém životě znevýhodněni.

A proč zrovna projekt Doplněk pro život?

 • Stylová pomoc
  Můžete pomáhat a u toho vypadat dobře! Pomáhejte stylově! Zakoupením produktů Doplněk pro život podpoříte sociální projekt, který dává práci matkám handicapovaných dětí, které do zaměstnání docházet nemohou.
 • Férový produkt
  Přesně polovina ze zisku jde přímo do rukou autorky. Už při nákupu víte, komu přispíváte.
 • Doplněk s příběhem
  Naše motýlky nejsou jen holé produkty, jsou to doplňky s příběhem! V každém balení najdete životní příběh autorky.
 • Originální krabička
  U každého našeho produktu nechybí ani ručně zdobená krabička v designu vašeho doplňku.
 • Vyráběno s láskou
  Jedinečný handmade výrobek, do kterého autorka vkládá své vlastní já a pořádnou dávku pozitivní energie.
 • Kvalita na prvním místě
  Potrpíme si na přesné rozměry, tvar a dokonalé švy. Každý doplněk, dříve než se dostane ke svému majiteli, projde přísnou kontrolou.
 • Český výrobek
  Podpořte českou tvorbu a mějte neobyčejný doplněk.
 • Nic není nemožné
  Plánujete svatbu, chcete se sladit s partnerkou na ples nebo si představujete motýlky ve firemních barvách? Není problém, splníme vám všechna přání!
 • Pohodlí především
  Motýlka si můžete vybrat z pohodlí vašeho domova na www.doplnekprozivot.cz a při nákupu na e-shopu se nemusíte registrovat.
 • Jsme tady pro vás
  E-shop disponuje zákaznickým chatem, kde se na nás můžete obracet se všemi vašimi dotazy.

www.doplnekprozivot.cz

Doplněk pro život

Příběh paní Marcely, která šije motýlky v projektu Doplněk pro život

Marcela je sice mámou již dospělých dětí, ale i přesto její druhorozená dcera vyžaduje každodenní péči. Vše začalo tím, že se Markéta narodila předčasně. V jejím roce Marcele sdělili, že dcera trpí dětskou mozkovou obrnou. Markétka je vlastně přerostlé miminko, o které se musí neustále někdo starat. Sama se neoblékne, neumyje, nenají a dokonce ani neposadí.

Ke všem starostem o dceru onemocněl i Marcelin manžel a přes veškerou péči zemřel. Zůstala na vše sama. Ale jak říká „Život musí jít dál, mám přeci doma dvě děti a ty mně potřebují.“ I když to není jednoduché, snaží se neustále něco podnikat. Dcera tančí na vozíčku, sportují, dělají výlety a jsou stále někde na cestách. Čas pro sebe si občas také Marcela najde.

Není ho mnoho, ale chodí cvičit, jezdí na kolečkových bruslích, má ráda turistiku a hory. Také miluje ruční práce a nabídka šití motýlků pro ni byla velkou výzvou. Tato práce jí umožňuje současně i starat se o Markétku, a navíc se konečně cítí užitečná i jiným způsobem.

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!