Terezia company

Rodinná firma TEREZIA COMPANY je ryze česká firma, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí vlastních produktů ke spokojenosti zákazníků už více než 20 let.

 

Naší základní filozofií je, aby se naše produkty dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější a nejčistší podobě. Proto do nich nepřidáváme přídatné látky a příměsi, které nepřinášejí lidskému organizmu užitek. Při výrobě používáme striktně jenom celé houby (hlíva ústřičná, korálovec ježatý, houževnatec jedlý, hnojník obecný, lesklokorka lesklá), nejen extrakty a to z důvodu, že houby, které zpracováváme obsahují množství aktivních látek, například glukany, které se snažíme využít co nejkomplexněji. Naše výrobky se liší především čistotou zpracování a certifikovanou výrobou.

Naše portfolio obsahuje výrobky z kategorií: 

·         doplňky stravy ze zdraví prospěšných hub (hlíva ústřičnákorálovec ježatýhouževnatec jedlýhnojník obecnýlesklokorka lesklá)

·         doplňky stravy z léčivých rostlin (rakytník řešetlákový, šípek, černý bez, meruňky)

·         dietetické veterinární přípravky

·         přírodní kosmetika pro vaši pleť

·         přírodní zeleninové kořenicí směsi VEGI a VEGI BIO

 

UDÁVÁME TREND

Naše společnost TEREZIA COMPANY jako první výrobce uvedla na trh zcela nový originální výrobek Hlívu ústřičnou v kapslích jako doplněk stravy. Jedná se o 100% čistý přírodní výrobek bez chemických příměsí. Tento výrobek se stal v lékárnách mezi zákazníky natolik populární, že zanedlouho se nabídka v lékárnách rozšířila i o produkty jiných výrobců. Naše výrobky s obsahem hlívy ústřičné se liší především čistotou zpracování, certifikovanou výrobou a také nejdůležitějším prvkem – znalostí původu surovin. Veškeré suroviny zpracované v našich výrobcích mají jasný původ z EU a certifikaci, nejedná se tedy o dovoz ze třetích zemí bez jasného původu.

Naše společnost TEREZIA COMPANY jako první také uvedla na trh výrobek B17 APRICARC s obsahem vitaminu B17 známého ve světě také pod názvem laetril. Další prvenství jsme získali při zpracování rakytníku řešetlákového do multivitaminových želatinek s vynikající ovocnou chutí pod názvem RAKYTNÍČEK.

PŮVOD SUROVIN  (HLÍVA ÚSTŘIČNÁ, RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ A DALŠÍ)

Všechny dostupné suroviny používané při jejich výrobě pocházejí z tuzemska a výhradně ze států Evropské unie. Produkty se vyrábějí na území České republiky s českými pracovními silami. Kvalita surovin, průběh výrobního procesu a hotové výrobky podléhají kontrole podle platných právních norem.

VÝROBA PRODUKTŮ Z HLÍVY ÚSTŘIČNÉ A RAKYTNÍKU ŘEŠETLÁKOVÉHO A DALŠÍCH ZDRAVÍ PROSPĚŠNÝCH HUB A ROSTLIN

Všechny produkty, které vyrábíme, prochází schvalovacím procesem Státního zdravotního ústavu o bezpečnosti pro lidské zdraví a jsou také notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR. Zároveň také splňují potřebné legislativní požadavky a každá šarže je podložena laboratorním rozborem. Naše doplňky stravy jsou zároveň vyráběny v prostředí pod stálou kontrolou Státní zemědělské inspekce s certifikátem HACCP.

PROČ POUŽÍVÁME PRO PRODUKTY S OBSAHEM HLÍVY ÚSTŘIČNÉ VŽDY CELÉ HOUBY? 

Naše společnost TEREZIA COMPANY nepoužívá extrakci z hlívy ústřičné z toho důvodu, že houby, které zpracováváme, v sobě přirozeně obsahují celou řadu aktivních látek v optimálním množství pro lidský organizmus.

Extrakcí cíleně získáváme z některých hub konkrétní účinné látky, ale současně se tím i zbavujeme ostatních látek, které v sobě houby přirozeně obsahují. Například hlíva ústřičná je bohatým zdrojem betaglukanů, statinů, houbové vlákniny, minerálních látek a vitaminů. Pokud získáme z houby pouhý glukan, zbavujeme se tím dalších látek, které působí v harmonii a mají daleko více účinků než jediná látka získaná extrakcí (synergický efekt).

Věříme, že si zasloužíte kvalitní produkty z kvalitních přírodních zdrojů, které upevní vaše fyzické zdraví a psychickou pohodu.


Diskuse

Za obsah komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoli provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!