Wartner

Wartner – expert na bradavice

Stručně o bradavicích

Bradavice jsou výrůstky na kůži, způsobené lidským papilomavirem (HPV). Existují různé druhy bradavic, nejčastější je však bradavice pravá. Tvoří ji jádro vnitřní tkáně zásobené krevními cévami, které je překryto vrstvami vnější kožní tkáně.
Bradavice na rukou jsou na povrchu drsné a vzhledem připomínají květák. Obvykle se vyskytují na rukou a loktech.
Bradavice na chodidle jsou stejné jako bradavice na rukou, pouze s tím rozdílem, že se objevují na chodidle nebo na spodní straně prstů u nohou. Obvykle jsou plošší a bolestivější, protože jsou při chůzi vystaveny tlaku.

Bradavicemi trpí 7 až 10 % celkové populace. Nejčastěji se vyskytují u dětí a dospívajících. Jsou velmi nakažlivé a častěji se rozvíjejí při oslabení imunitního systému organismu; mohou se přenášet z člověka na člověka nebo u téže osoby z jednoho místa na druhé, přímým kontaktem s infikovanou oblastí. Více než 50 % bradavic do dvou let bez léčby vymizí. Jsou však nevzhledné, a pokud jde o bradavice na chodidle, mohou být i bolestivé.

Šetrné odstranění bradavic rychle a spolehlivě !

Trápí Vás kožní bradavičky? Existuje několik metod na jejich odstranění, ale  pouze jediná z nich je možná bez návštěvy lékaře.
Světovou jedničkou na odstranění bradavic je Wartner, nyní nově v praktické tužce. Díky němu zvládnete odstranit bradavičky jako skutečný profesionál.
Na postižené místo jednoduše nanesete malé množství účinného gelu a počkáte až uschne. Ideální je aplikace 2x denně. Viditelné zlepšení se dostaví již po 7 dnech.
Tisíce lidí na světě důvěřují přípravkům Wartner, které se staly světovou jedničkou. Vsaďte na profesionály a zaručený výsledek!

Na kuří oka i otlaky bezbolestně!

Jako zkušená pedikérka působí přípravek Wartner tužka, speciálně určený pro odstranění otlaků, kuřích ok a nevzhledných kožních lézí.
Vznikají stálým tlakem na pokožku chodidel, jehož příčinou je obvykle nevyhovující obuv. Následkem je potom bolestivá chůze.
Wartner přináší profesionální péči o vaše nohy se zaručeným výsledkem. Působí spolehlivě a díky chytrému obalu v podobě tužky jeho aplikaci snadno zvládne každý. Účinný gel jednoduše nanesete ráno a večer na postižené místo a necháte zaschnout. Už po 4 dnech dochází ke sloupnutí zbytnělé pokožky a Vaše chůze bude opět lehká a bez bolesti.

Wartner tužka na odstranění bradavic 1,5 ml

  • metoda založená na účinném gelu kyseliny trichloroctové (40%)
  • viditelné výsledky již během 7 dní
  • vhodné pro děti od 4 let
  • bez rizika vzniku jizev

Wartner tužka na odstranění bradavic je zdravotnický prostředek pro léčbu bradavic na rukou a ploskách nohou. Aplikační tužka obsahuje vysoce koncentrovaný gel na odstranění bradavic. Díky gelu kyseliny trichloroctové dochází k lokálnímu chemickému odstranění bradavic. Gel způsobuje odlupování zrohovatělé tkáně bradavice a umožňuje destrukci viru. Po odloupnutí bradavice se kůže obnoví.

Použití: Aplikujte dvakrát denně po dobu 4 dnů. Po čtyřdenní léčbě bude v průběhu dalších 4 dnů docházet k odlupování pokožky. Odlupující pokožku můžete opatrně odstranit pod vlažnou vodou. Po léčbě se vytvoří nová zdravá pokožka. Podrobnější informace naleznete v příbalovém letáku.

Wartner tužka na odstranění kuřích ok 4ml

  • metoda založená na účinném gelu kyseliny trichloroctové (20%)
  • viditelné výsledky již během 7 dní
  • vhodné pro děti od 4 let
  • bez rizika vzniku jizev

Wartner tužka na odstranění kuřích ok je zdravotnický prostředek pro léčbu zbytnělé pokožky nebo kožních lézí, například kuřích ok a bolestivých či přetrvávajících mozolů, které jsou způsobeny chronickým tlakem na pokožku (např. v důsledku nošení příliš těsné obuvi). Neustálé tření vyvolává množení kožních buněk, které vytvoří silné a bolestivé léze. Aplikační tužka obsahuje vysoce koncentrovaný gel na odstranění kuřích ok a mozolů. Gel podporuje obměnu kožních buněk, a tím dochází k odlupování pokožky. Zesílená pokožka, nebo kuří oko se tak postupně ztrácejí a obnovuje se nová zdravá pokožka.

Použití: Aplikujte jedenkrát denně po dobu 4 dnů. Po čtyřdenní léčbě bude v průběhu dalších 4 dnů docházet k odlupování pokožky. Odlupující pokožku můžete opatrně odstranit pod vlažnou vodou. Po léčbě se vytvoří nová zdravá pokožka. Podrobnější informace naleznete v příbalovém letáku.


Diskuse

Za obsah komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoli provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu