Nailexpert

Nailexpert - expert na mykózy nehtů

zdravotnický prostředek na ošetření nehtů rukou i nohou postižených mykózami

 • rychlý nástup účinku, okamžitá úleva od svědění*
 • viditelný efekt již po čtyřech týdnech*
 • snadno se aplikuje pomocí štětečku
 • vystačí průměrně na 400 aplikací
 • vhodný také pro preventivní péči

Nepříjemně zapáchající, nevábně zbarvené, polámané, ztenčené či naopak ztloustlé - tak obvykle vypadají nehty napadené mykózami. Plísňovými onemocněními nehtů (onychomykózami) přitom dle odhadů trpí až 16% celosvětové populace. Zdravé a krásné nehty vám pomůže navrátit Nailexpert - zdravotnický prostředek na ošetření nehtů rukou i nohou postižených mykózami.

Přípravek vytváří na nehtech silikonový ochranný film, který zamezuje průniku a rozvoji mykóz. Rozvoji mykóz pomáhají zabraňovat také nanočástice stříbra. Klinická studie* prokázala, že nástup účinku je rychlý a Nailexpert navíc přináší okamžitou úlevu od svědění, které je dalším nepříjemným projevem mykóz.

Nailexpert obsahuje tekutinu s účinnými látkami, jež se snadno a cíleně aplikuje za pomocí štětečku přímo na postižená místa. A to pouze dvakrát denně - ráno a večer. Navíc obsahuje látky, které pomáhají nehet účinněji regenerovat, hydratovat a vyživovat. Patří mezi ně například D-panthenol a glycerin. Výrazně viditelný efekt se tak běžně dostavuje již po čtyřech týdnech, přičemž obvyklá doba používání se pohybuje právě od čtyř do dvanácti týdnů. Během této doby získávají nehty opět krásně zdravý vzhled.

Nailexpert je zkrátka expertem na rychlé a účinné řešení problémů s mykózami nehtů. A navíc - máte-li sklony k získání onemocnění či navštěvujete-li místa, kde lze mykózy snáze získat (bazény atp.), můžete přípravek používat také preventivně! Pro dosažení optimálního efektu konzultujte svůj zdravotní problém se svým lékařem.

Použití: Altermed Leciderm Nailexpert je zdravotnickým prostředkem, jenž se používá dle indikace v případech postižení mykózami nehtů na rukou a nohou. Rovněž je vhodný k preventivnímu použití u pacientů, u nichž lze očekávat snadný rozvoj mykóz. Více informací o použití naleznete v příbalovém letáku, jenž doporučujeme pečlivě pročíst. Zdravotní problém rovněž doporučujeme konzultovat se svým lékařem.
* Klinická studie Project Nailexpert 2009


Diskuse

Za obsah komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoli provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

 • NailexpertRozbalit (reakcí: 1)Sbalit (reakcí: 1)

  Dobry den,chcela by som si zakupit Nailexpert krem,kde ho kupim dakujem Krajčikova

  Reagovat25.02.2018 08:58 od gdpr
  • Re: Nailexpert

   Dobrý den paní Krajčiková,

   bohužel tento produkt již není v nabídce našeho centrálního velkodistributora. Doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní lékárnu v síti sdružení Moje lékárna, kde Vám velice rádi nabídnou vhodnou alternativu.

   S přáním příjemného dne
   tým Moje lékárna

   Reagovat26.02.2018 12:18 od gdpr
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu