Omega Altermed

ALTERMED CORPORATION a.s. je dynamicky se rozvíjející firma zabývající se výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. Efektivní rozvoj společnosti garantuje od roku 2008 její začlenění do nadnárodní farmaceutické skupiny Omega Pharma Group.

Špičkové produkty z Vaší lékárny

Základním jmenovatelem firemní strategie je důraz na vysokou kvalitu a účinnost všech produktů. Díky těmto vlastnostem jsou výrobky žádané nejen na českém trhu, ale také na trzích zahraničních. Značnou pozornost firma věnuje vývoji a inovačnímu programu. V těchto oblastech spolupracuje s renomovanými pracovišti z celého světa. Vysoký důraz na kvalitu a užití sofistikovaných postupů potvrzují certifikáty ISO 9001 a ISO 13485, kterých je firma držitelem.

ALTERMED CORPORATION a.s. se orientuje převážně na výrobu vlastních produktů, v menší míře na kontraktační výrobu. V produktovém portfoliu zaujímají významné postavení vyspělé přípravky na ochranu pokožky začleněné v řadách altermed sun, altermed panthenol a altermed Leciderm, dále výrobky určené pro péči o dětské zdraví z řady altermed baby, pro péči o vlasy miox, o dutinu ústní dentasil či kloubní program altermed mobilin. Mezi produktové novinky roku 2009 patří tablety pro kontrolu hmotnosti XLtoS, Wartner Bradavičník pro snadné odstranění bradavic, Paranit sprej zabíjející vši i hnidy do patnácti minut.
Prodej produktů je realizován prostřednictvím sítě lékáren, které představují významnou odbornou a informační základnu.

Pomoc a osvěta

ALTERMED CORPORATION a.s. je společností se silným smyslem pro sociální odpovědnost, a proto podporuje společensky prospěšné aktivity. Jakožto hlavní partner Nadačního fondu IKAROS se významně angažuje v boji proti rakovině kůže. Společnost dále aktivně pomáhá zrakově postiženým, nemocným a opuštěným dětem.


 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!