BIOMASSAGE

Snadno vstřebatelný komplex vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, chondroitin sulfátu a protokolagenu v masážní formě.

BIOMASSAGE - jediné přirozené mazivo pro svaly, klouby a vazivo

Firma Biora byla založena 1. července 1990, jako první privátní výrobce kosmetických přípravků v Hodoníně.

V roce 1996 začala produkce významného masážního gelu Lubrikant vaziva Biora. Ten se stal velmi populární u špičkových sportovců i u osob s pohybovými problémy. Nahradil v některých případech drahé injekční formy a rozšířil tak aplikace této účinné látky. Zejména v prevenci degeneračních změn u sportovců a pohybových problémů v souvislosti se stárnutím.

BIOMASSAGE - jediné přirozené mazivo pro svaly, klouby a vazivo

Snadno vstřebatelný komplex vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, chondroitin sulfátu a protokolagenu v masážní formě - to je jedinečné přírodní složení pro Váš zdravý a správně fungující pohybový aparát. Látky tohoto komplexu jsou přirozenou (a tělu vlastní) součástí maziva kloubů, svalů a vaziv. Chrání je před enzymy a infekcemi, způsobujícími degenerativní změny kloubních chrupavek a pomáhají při jejich obnově.

BIOMASSAGE - zlepšuje kvalitu kloubního a vazivového mazu pro snadnější pohyb bez bolesti

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová, jako hlavní složka kloubního mazu je nezbytná pro správnou lubrikaci kloubů, svalů i vazů. Chrání a udržuje elasticitu a pružnost kloubních chrupavek a zajišťuje správné fungování celého pohybového aparátu. Masážní forma hyaluronového komplexu obsažená v BIOMASSAGE obohacená navíc o důležité vitamíny proniká snadno pokožkou a podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové stimulací tělních buněk. Je tedy komplexním prostředkem pro každodenní péči o pohybový aparát a správným řešením pro jeho regeneraci, ale i prevenci pohybových potíží. Obrovskou výhodou je absence známých vedlejších negativních vlivů.

Neobsahuje analgetika ani antirevmatika.

BIOMASSAGE pomáhá:

- udržovat správnou lubrikaci svalů, kloubů a vaziv

- zlepšovat kvalitu kloubního mazu

- zvyšovat pohyblivost a potlačovat bolestivost

- podporovat regeneraci kloubních chrupavek

- v prevenci před poškozením kloubů vlivem infekcí a nadměrné zátěže

Aplikace:

Vmasírovat i opakovaně do pokožky v místech pohybových potíží.

Upozornění:       

Po použití chraňte pokožku před mrazem

Složení:

Aqua, alcohol denat., hyaluronic acid biora, collagen, parfum, dexpanthenolum, thiamini hydrochloridum, pyridoxini hydrochloridum, cyanocobalaminum, parfum.

Obsah:

125ml


Diskuse

Za obsah komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoli provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

 

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Navíc ani korunu!