178

MENTOSIL gel

MENTOSIL- Novinka v České republice!

MENTOSIL je gel pro preventivní ochranu před viry způsobující rýmu a chřipku. Složky gelu pokryjí nosní sliznici a brání připojení rhinovirů a virů chřipky k ní. MENTOSIL snižuje sekreci z nosní sliznice, zmírňuje dušnost a zvyšuje pocit zdraví. MENTOSIL obsahuje Silbiol, což je biologicky aktivní komplex přírodních látek s antivirovým a baktericidním účinkem. U gelu MENTOSIL byl Národním centrem Světové zdravotnické organizace (WHO) pro chřipku prokázán účinek proti běžným virům chřipky i proti pandemickému kmeni H1N1. Studie ke stažení zde.
MENTOSIL je preventivní přípravek proti nachlazení a chřipkové infekci. Ochrana před chřipkou je zvláště vhodná u těhotných žen k ochraně před malformacemi plodu, u starších lidí a lidí s chronickými onemocněními postihujícími imunitu (cukrovka, protinádorová léčba apod.)

www.axonia.cz


Diskuse

Za obsah komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoli provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

  • mentosilRozbalit (reakcí: 0)Sbalit (reakcí: 0)

    MENTOSIL je vynikající léčebný přípravek.Velmi dobře působí jako prevence,ale především při již probíhajících nemocech horních cest dýchacích.Tiší otoky sliznice, uvolnuje rýmu a napětí zánětu dutin.Nemá konkurenci.Na mé doporučení léku členům rodiny sklízím jen kladné odezvy.Cena odpovídá kvalitě.

    Reagovat19.02.2012 09:37 od VÁCLAV FUČÍK

Aktuality v Mojí lékárně

4. 4. 2018

Testováno na kvalitu

15. 3. 2018

TV reklama

Doporučujeme

Moje lékárna - Cerutin,...

Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro...

Moje Lékárna Varilex...

  cévní systém  Diosmin 450mg +...

Moje lékárna -...

Lactobacilky pro děti s příchutí...

B17 APRICARC s meruňkovým...

Rakytník a reishi podporují přirozenou...

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu

 

Dárkový poukaz