167

Gyntima čípky Forte + Hoodia Slimming sérum zdarma

Výrobce: Herb - Pharma AG
Typ: Zdravotnický prostředek
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
233,- Kč s DPH
Vaše cena:
212,- Kč s DPH21,20 Kč / 1 kus
SUKL: 0000000
PDK: 2777895
počet kusů  

Popis:

Vaginální čípky GYNTIMA Probiotika Forte jsou vhodným doplňkem pro pravidelnou péči o zdravé prostředí pochvy. Doporučuje se užívat v období menopauzy a laktace, ale i při výtoku či při užívání antibiotik nebo jiných prostředků, které ničí bakterie. Jsou účinnou fyziologickou eliminací mírných forem bakteriálních a mykotických infekcí.

Fytofontana hoodia slimming serum je zeštíhlující tělové sérum účinné proti celulitidě. Sérum podporuje uvolňování nahromaděných tuků. Zároveň zdokonaluje postavu a zanechává pokožku pevnější a pružnější, zejména v problematických partiích ženského těla. 

Dávkování a způsob užití: Čípky aplikujte 1x denně, nejlépe před spaním. Doporučená doba užívaní je 10 dní. Při preventivním používání aplikujte 2x týdně dlouhodobě.

Sérum rozetřete na problematické partie (stehna, boky, pas a břicho) 2x denně až do požadovaného výsledku. Poté pokračujte v aplikaci 1x denně, resp. podle potřeby.

Složení: Vaginální čípky obsahují Lactosum, acidum lacticum, proteose pepton, acidum folicum, extractum Salviae officinalis, Melaleuca alternifolia, PEG 32, PEG 20, polysorbatum 20, natrii chloridum, magnesii sulphas, benzalkonium chloride.

Sérum obsahuje kofein, karnitin, extrakt z břečťanu, výtažek z kakaa, mořské řasy, horký pomeranč, rozmarýn.

Zdravotnický prostředek

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu