178

PSÍ SÁDLO Dr. Weiss - Originální bylinná mast 75ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
246,- Kč s DPH
Vaše cena:
223,50 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 8594059731524

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury poskytuje rychlou a šetrnou pomoc při kašli, rýmě a nachlazení. Podle potřeby lze aplikovat několikrát denně na hruď a záda.

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury obsahuje ověřenou kombinaci včelího vosku a účinných bylinných extraktů, které jsou známy svým blahodárným účinkem:

  • při nachlazení
  • při rýmě a ucpaném nosu
  • při úporném kašli
  • při dýchacích potížích (astma, bronchitida atd.)

Na základě dlouhodobého vývoje a testování obsahuje Originální bylinná mast PSÍ SÁDLO Dr. Weiss® optimální kombinaci a koncentraci účinných látek, která je velmi šetrná k citlivé pokožce a je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku.

Použití: Podle potřeby aplikovat několikrát denně na hruď a záda. Přípravek jemně vmasírovat do úplného vstřebání, případně aplikovat formou zábalu. Je možné aplikovat menší množství také v okolí nosu a do oblasti spánků. Bezpečnost dermatologicky testována. Mírná hrudkovitost je přirozenou vlastností tohoto výrobku. 

Po aplikaci na hruď nebo záda vytváří včelí vosk na povrchu pokožky silný okluzivní efekt na kůži, zabraňuje tak ztrátám vody a zlepšuje odkašlávání usazeného hlenu. Účinné látky léčivých rostlin uvolněné do včelího vosku zároveň snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky. Přítomné silice zvyšují prokrvení v oblasti hrudníku, dochází ke zvýšení sekrece hlenů a usnadnění vykašlávání. Inhalace silic zároveň uklidňuje podrážděnou sliznici dýchacích cest, uvolňuje ucpaný nos a usnadňuje dýchání. Při rýmě a nachlazení je možné aplikovat mast také kolem nosu - inhalace silic uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje dýchání, bylinné extrakty s antiseptickými, hojivými účinky a včelí vosk pak velmi suchou, popraskanou kůži hydratují a uleví od bolesti. Pro uvolnění napětí při lehčích bolestech hlavy je možné aplikovat také do oblasti spánků.

Složení přípravku: Účinné látky: Extrakt ze světlíku lékařského, měsíčku lékařského, eukalyptu, tymiánu obecného, jitrocele kopinatého, bezu černého, řebříčku obecného, violky vonné, slézu maurského, přesličky rolní. 

Zdravotnický prostředek

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu