154

Inkont.kalh.abs.TENA Slip Maxi Small 24ks 710824

Výrobce: SCA hygiene products,s.r.o.
Typ: Zdravotnický prostředek
Nákupem toho produktu získáte: 5 bodů
Cena obvyklá*:
467,- Kč s DPH
Vaše cena:
424,90 Kč s DPH17,70 Kč / 1 kus
SUKL: 0000000
PDK: 3100642
počet kusů  

Popis:

Plenkové inkontinenční kalhotky pro dospělé Tena Slip Maxi jsou určeny pro střední až těžký stupeň inkontinence. Plenkové kalhotky TENA Slip jsou vhodné především pro nemobilní pacienty vyžadující asistenci. Jsou vhodné i pro použití při fekální inkontinenci.
Lepicí pásky Superfit™ zajišťují pevné nasazení a pohodlné nošení. Pásky lze opakovaně upevňovat, aniž by přitom došlo k roztržení samotné pomůcky. Slipové kalhotky TENA Slip jsou též vybaveny technologií FeelDry™, která je zárukou dlouhotrvajícího pocitu sucha.

Velikosti:
S - Small: Obvod přes boky: 56-85 cm ; 24 ks v balení ; savost: 2180 ml
 

Důležité vlastnosti:
jsou vhodné pro muže i pro ženy
Technologie FeelDry je díky rychlé absorpci močí a vynikajícím retenčním schopnostem zárukou dokonalého pocitu sucha. Anatomicky tvarované a elastické nohavičky zaručují příjemné a přiléhavé nošení, pohodlí a ochranu proti úniku moči.
Pásek Superfit s možností opakovaného rozepínání a zapínání. Materiál Flexifit pro příjemné a přiléhavé nošení. Ukazatel vlhkosti pomáhá určit okamžik, kdy je potřeba pomůcku vyměnit. Ochranné bariérky proti prosáknutí pro maximální bezpečí. Plenkové kalhotky nešustí - zachovávají diskrétnost.

Zdravotnický prostředek

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu