161

Oral B El. dětský kartáček Vitality Frozen + penál

Výrobce: Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Typ: Zdravotnický prostředek
Nákupem toho produktu získáte: 7 bodů
Cena obvyklá*:
683,- Kč s DPH
Vaše cena:
621,10 Kč s DPH621,10 Kč / 1 kus
SUKL: 0000000
PDK: 3375608

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Elektrický zubní kartáček pro děti Braun Oral-B D9513 Power Kids v atraktivním designu pro dívky s princeznami Disney.

Elektrický zubní kartáček Oral-B  pro malé princezny 5.600 oscilací / min. (rotačních pohybů) 1 čistící režim pro každodenní čištění. Dvominutový časovač (2 x 1 min.) pro optimální dobu čištění. Ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť padnoucí skvěle do ruky.

Vhodný pro děti od 3 let. Základní čistící režim. Daily Clean - standartní režim, určený pro každodenní čištění. Kartáček se ovládá stiskem pouze jediného tlačítka. Časovač pro optimální dobu čištění. Kartáček každou minutu na krátko přeruší provoz a signalizuje, že je čas přejít k čištění další části zoubků. Pomáhá tak dětem lépe dodržovat dobu čištění a postupně ji prodlužovat až na doporučené 2 min.

Čistící hlavice Oral-B Stages. Malá hlavice osazená extra měkkými rozvětvenými vlákny zajišťuje obzvlášť jemné a citlivé čištění dětských zoubků. Prostřední řada delších modrých vláken pro čištění žvýkacích plošek zubů. Kratší vlákna umožňují pohodlnější přístup k zadním zubům. Modrá vlákna "Indicator®" signalizují vyblednutím nutnost výměny kartáčkové hlavy. Po opotřebení ztrácejí vlákna svůj čistící účinek a výsledky jsou méně efektivní. Proto je nutné hlavici pravidelně vyměňovat - cca 1 x za tři měsíce.

Příslušenství elektrického kartáčku Oral-B D9513 Power Kids 1 x Pohonná jednotka s protiskluzovou úpravou 1 x koncovka Frozen 1 x indukční nabíječka

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Doplněk pro život

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu