167

VIACELL P122 MAX Hydrogelová náplast na puchýře a otlaky 10ks

Výrobce: Viacell, s.r.o.
Typ: Zdravotnický materiál
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
167,- Kč s DPH
Vaše cena:
151,90 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 8594062140375

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Když se udělá na noze puchýř, nemusí to nutně znamenat, že máme nevhodné boty. Pokud noha v botě oteče a zvětší tak svůj objem, je vystavena příčnému tlaku, který se chůzí zvyšuje. Příčný tlak je také důvodem vzniku puchýřů na rukou při práci nebo sportu. Vlivem zvýšeného tlaku se vrstva pokožky odtrhne od podkladu a vzniklý prostor se okamžitě plní tkáňovou tekutinou - vzniká puchýř. Pokud puchýř neošetříme včas, dojde k jeho protržení a tím i nebezpečí průniku infekce . Nepříjemné pálení určitě znepříjemní další chůzi, práci nebo sport.

Hydrogelová náplast na puchýře Vám poskytne rychlou první pomoc. Nalepí se na puchýř a ponechá se na místě alespoň 1 den. Náplast tlumí bolest a snižuje nebezpečí protržení puchýře. Hydrogelový polštářek náplasti chrání Vaši kůži před dalším oděrem a zároveň postupně vstřebává tekutinu z puchýře, takže po odstranění náplasti je puchýř splasklý.

Náplast je voděodolná, průhledná, velice dobře přilnavá a nezanechává po odstranění zbytky lepidla na kůži. Malé balení po dvou kusech náplastí je vhodné k nošení v kapse nebo v kabelce tak, aby byla náplast v případě potřeby vždy při ruce. 

Způsob použití: Okolní přilnavý okraj náplasti je vyroben z velmi jemného a poddajného PE materiálu, proto je třeba dbát při jejím nalepování zvýšené opatrnosti, aby dobře přilnula k okolní pokožce. Nejprve je třeba odstranit krycí fólii a opatrně přilepit náplast tak, aby hydrogelový polštářek zcela překrýval puchýř nebo otlak. Jakmile je náplast nalepena na pokožku, sejmeme z vrchní části náplasti krycí papír. Náplast je naprosto průhledná, diskrétní a velice dobře přilnavá.

Rozměr: 10 ks vel. 74 x 45 mm

Zdravotnický materiál

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu