167

Compeed náplast na mozoly 6ks

Výrobce: Johnson & Johnson
Typ: Zdravotnický materiál
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
133,- Kč s DPH
Vaše cena:
121,20 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 5708932006934
počet kusů  

Popis:

COMPEED náplast mozol střední je gelová náplast okamžitě ulevující od pocitů bolesti a tlaku o velikosti 4,4 x 4,5cm. Je vhodná na mozoly střední velikosti obvykle na bříškách chodidel. Voděodolná. Diskrétní (tělová barva).

  • poskytuje okamžitou úlevu od bolesti a tlaku
  • chrání před vodou, špínou a bakteriemi
  • hydratuje a hloubkově mozol zvlhčuje, čímž kůži zajišťuje nejlepší podmínky k hojení.

 

Náplasti COMPEED jsou určeny pro aktivní jedince, kteří hledají okamžité a vysoce efektivní prostředky pro překrytí a léčbu puchýřů, mozolů a kuřích ok, které mohou být velmi nepříjemné a omezující během sportovních i dalších aktivit. Náplasti COMPEED využívají hydrokoloidní technologii a tzv. vlhké hojení. Díky této technologii poskytují okamžitou úlevu od bolesti a tlaku na postižené místo, podporují rychlejší, přirozené hojení rány bez vzniku strupu a chrání ránu před vniknutím nečistot a bakterií. Současně jsou diskrétní, téměř neviditelné, hypoalergenní a vysoce stabilní - dobře drží po několik dní.

 

Použití

COMPEED náplast na mozoly by měla být měněna každých 48 hodin. Po odstranění náplasti je postačující koupel nohou a jemné tření ručníkem, které odstraní odumřelé kožní buňky. Nová náplast by měla být aplikována a postup opakován, dokud není mozol zcela odstraněn.

Balení  6ks

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu