154

RymaSTOP sensitive Dr.Weiss bylinný nosní spray 30ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
159,- Kč s DPH
Vaše cena:
144,70 Kč s DPH482,30 Kč / 100 mililitrů
SUKL: 0000000
PDK: 3870749
počet kusů  

Popis:

RymaSTOP Sensitive nosní sprej, zdravotnický prostředek, je originální nosní sprej, který okamžitě ulevuje od ucpaného nosu při rýmě a nachlazení.

Je určen k aplikaci do nosu při ucpaném nosu, při podrážděném nosu a rýmě, při nadměrné tvorbě krust a zahlenění nosu. Obsahuje bylinné extrakty a silice, kyselinu hyaluronovou a extrakt Boswellia serrata. Vzájemné působení těchto složek přispívá k rychlému zprůchodnění ucpaného nosu, k pročištění a zvlhčení nosní sliznice.

Vhodné pro každodenní užívání.

Dávkování a způsob užití: Obvykle se aplikují 2-3 stlačení mechanické pumpičky do každé nosní dírky. Dle potřeby opakovaně aplikujte. 

Složení: Výrobek obsahuje Aqua, Boswellia Serrata Extract, Polyoxyl 40 Hydrogenated Castor Oil, Tillia Cordata Extract, Calendula Officinalis Extract, Euphrasia Rostkoviana Extract, Potassium Dihydrogen Phosphate, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Butylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben, Sambucus Nigra Extract, Viola Odorata Extract, Malva Silvestris Mauritiana Extract, Plantago Lanceolata Extract, Equisetum Arvense Extract, Achillea Millefolium Extract, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Hydroxide, Hyaluronic Acid, Salvia Officinalis Oil. 

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let. Nepoužívejte v případě alergie na některou obsaženou složku.

Zdravotnický prostředek

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu