167

STOPKAŠEL Medical pastilky Dr.Weiss 24 pastilek

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Zdravotnický prostředek
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
151,- Kč s DPH
Vaše cena:
137,70 Kč s DPH5,70 Kč / 1 pastilka
SUKL: 0000000
PDK: 3654929
počet kusů  

Popis:

STOPKAŠEL Medical pastilky je zdravotnický prostředek, který poskytuje rychlou, účinnou a šetrnou pomoc při kašli a bolesti v krku. Obsahuje bylinné extrakty v té nejúčinnější kombinaci a koncentraci přitom zůstávají šetrné k organizmu dětí i dospělých. Do jedinečné kombinace bylin patří jitrocel (Plantago lanceolata), boswellie (Boswellia serrata), mateřídouška (Thymus zygis), bazalka (Ocimum basilicum) a eukalyptus (Eucalyptus globulus). Pastilky jsou vhodné také pro celiaky, diabetiky, těhotné a kojící ženy.

Není určeno pro děti do 3 let. 

Dávkování a způsob užití: Každé 2-3 hodiny nechejte volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Pastilky se nemají žvýkat ani polykat. Nepřekračujte dávku 10 pastilek denně. Děti od 3 do 12 let užívají maximálně 5 pastilek denně. 

Složení: Přípravek obsahuje sladidla: glukózový sirup, sacharózu; extrakt boswellie (Boswellia serrata), extrakt jitrocele (Platntago lanceolata), eukalyptový olej (Eucalyptus globulus), mentol, extrakt bazalky (Ocimum basilicum), olej mateřídoušky (Thymus zygis) a seleničitan sodný pentahydrát (selen).

Zdravotnický prostředek.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu