163

Guareta houbová polévka v prášku 3ks

Výrobce: Dr.Staněk spol.s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
144,- Kč s DPH
Vaše cena:
131,- Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 8594033650278

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Polévka určená pro zvláštní výživu, zejména pro diety s omezeným množstvím energie ke snižování tělesné hmotnosti. Redukční dieta. 

Účel použití: Pro regulaci hmotnosti jako náhrada jednoho či více hlavních jídel v rámci celodenní stravy.

Složení: Odtučněný sušené mléko, mléčná bílkovina, nudle 13,4 (krupice z pšenice Triticum durum, sůl), škrob, sójový olej, inulin, bramborový prášek, zvýrazňovač chuti (pšeničná mouka, sója), sůl, maltodextrin, cibulový prášek, sušené houby (1,8%), glutaman sodný, sušený glukózový sirup, koncentrát minerálních látek, modifikovaný škrob, petržel (0,3%), kvasnicový extrakt, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina, emulgátor: sojový lecitin a mono- a diglyceridy mastných kyselin, sušené byliny, koření (černý pepř), vitaminový koncentrát, barvivo: karamel, stabilizátor: terciální fosforečnan sodný, látka upravující kyselost: síran sodný, antioxidanty: α-tokoferol, L-ascorbylpalmitát. 

Způsob přípravy: Obsah sáčku přelijte 300ml vroucí vody a zamíchejte tak, aby nezůstávaly hrudky. Před servírováním přiklopte pokličkou na 2-3 minuty. 

Doporučené dávkování: 1 - 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízkovaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny. 1 - 2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci (=zlepšení stavu výživy), zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ. 

Obecná doporučení: Při redukční dietě doporučujeme vypít denně 1,5 - 2,0 l tekutin ve formě vody, neslazené minerálky nebo sodovky. Příjem tekutin je možno částečně nahradit čajem nebo kávou, pokud je snášíte a nezakázal vám je lékař.

Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Je možno doporučit chůzi, jízdu na kole a plavání ve vyhřátém bazénu. 

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půl roce prodělaly mozkovou cévní příhodu. Nepodávat nemocným s intolerancí laktózy a s alergií na součásti mléka a osobám s poruchami příjmu a využití potravin. Pacienti léčení perorálními antidiabetiky, diuretiky a antihypertenzívy: U otylých diabetiků léčených pouze dietou nebo prášky (antidiabetiky) je podání přísné nízkoenergetické diety plně indikováno. Obvykle bývá nutné po poradě s lékařem snížit dávku antidiabetik, diuretik (léků na odvodnění) a léků snižující krevní tlak.

Není určeno osobám mladším 18 let. Informace pro alergiky:

Obsahuje pšenici, mléko, sóju. Může obsahovat stopová množství vajec a celeru.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Doplněk pro život

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu